OLĘDZKA „ćma” – synthpop w najlepszym wydaniu
30 marca pojawił się pierwszy singiel OLĘDZKIEJ „ćma”. “Ćma” to hybryda prostej popowej piosenki i elektronicznych brzmień. Od pierwszych sekund utwór przenosi nas w elektryzujący świat synthpopu. Przeplatający się bas z synth basem sprawia, że utwór balansuje między gitarowym i klubowym brzmieniem, a pulsacyjny rytm wprowadza słuchacza w iście galaktyczny trans. Tekst jest odbiciem lustrzanym […]
Więcej