MS TEAM: Nowa supergrupa na rapowej scenie!

„Tatuaże i jazz” to drugi ujawniony utwór teamu młodych artystów, którzy na kompozytorskim campie na Mazurach w tydzień stworzyli wspólny album.

Zespół MS Team to grupa jedenastu młodych, zdolnych artystów, którą tworzą: Paciara, Nerink, Czaro, Karpiu, Moveon, Wiciu, Kaznodzieja, Cookin, Matlane, Kovu i Gązo. Zebrali się z całej Polski w zacisznym miejscu na Mazurach, gdzie w otoczeniu jezior i lasów stworzyli w siedem dni piętnaście utworów. O ich produkcję zadbali Jakub Załucki (Zalucki) oraz Adam Skrzypiec (I.GOT.U). O wideo wraz z montażem zadbał Maciej Dobrowolski (MD Media).

Każdy z członków Teamu ma swój indywidualny styl oraz wyrazisty charakter, które w połączeniu dają niezłą mieszankę wybuchową. Pełni energii i zaangażowania, z pewnością zamieszają na niejednej scenie!

Zespół, jak wskazuje sama nazwa jego pierwszego albumu, powstał spontanicznie. Album „Na Spontanie” ukaże się już wkrótce we współpracy z platformą wydawniczą emuze.me, a na razie otrzymujemy jego drugi, po singlu „Budzi się hotel”, przedsmak w postaci kawałka „Tatuaże i jazz”. Na bicie I.GOT.U słyszymy Cookina, Matlane, Wicia i Gązo.

SŁUCHAJ W STREAMIE

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s