Ashnikko powraca z nowym singlem „WEEDKILLER”. Płyta już w czerwcu.

Nietuzinkowa popowa artystka, Ashnikko, prezentuje trzeci singiel z wyczekiwanego debiutanckiego albumu „WEEDKILLER”, który ukaże się 2 czerwca. Płyta „WEEDKILLER” to zbiór zaraźliwych piosenek, w których Ashnikko doskonali swoje śmiałe, przekraczające granice gatunków brzmienie, z którego zasłynęła.

W nowym, a zarazem tytułowym utworze słyszymy popowy refren eksplodujący niczym artyleria, dając jednocześnie przedsmak płyty. W „Weedkiller”  Ashnikko zatraca się w fantazji, aby skonfrontować się z ekologiczną zapaścią, wojną technologiczną, a wszystko to w atmosferze post-apokaliptycznego filmu.

To piosenka, która zapoczątkowała cały album, jego punkt kulminacyjny. Epicka scena walki na pustkowiu  wyjaśnia artystkaWyciągnięte miecze, korzenie głęboko w ziemi, przybyłam, aby fotosyntetyzować i eliminować chwastobójców. To brutalna, fantastyczna opowieść osadzona w moim królestwie.

Posłuchaj singla „WEEDKILLER”

Wraz z premierą płyty, artystka ogłosiła także światową trasę koncertową, w ramach której 21 listopada 2023 roku wystąpi w warszawskim klubie Progresja. Występy Ashnikko  są bez wątpienia niezapomniane. Artystka wije się, skacze i miota po scenie ku powszechnym zachwytom tłumu. W poprzednich latach podczas koncertów wokalistki festiwalowe namioty i kluby na całym świecie wypełnione były po brzegi.

Pre-order/ Pre-save albumu „WEEDKILLER”

Sprawdź najważniejsze utwory Ashnikko na jednej playliście

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s