Lulu x Uaziuk z premierą singla i teledysku „Dolce Vita”

fot. Krzysiek Wyżyński

„Dolce Vita”  to nastrój, który udziela ci się w piątkowy wieczór, kiedy idziesz na miasto i zostawiasz w domu wszystkie problemy. To bifor na chacie z ulubionymi ziomkami i rozśpiewany after na pustej ulicy nad ranem. To stan życia pełnią „pomimo” – pomimo ciągłej niepewności, pomimo trudnych czasów, pomimo osobistych dramatów.  Mocny bit Uaziuka w klimacie retrowave i miarowa, wkręcająca nawijka Lulu wprowadzają słuchacza w klimat pełnych przygód, weekendowych akcji.

To również trzeci z singli, zapowiadających pierwszą EPkę duetu, która ukaże się w kwietniu tego roku. W lirycznym refrenie słyszymy Agę Ozon i Adriana Kierońskiego z zespołu NIEBØ. Teledysk do utworu dokumentuje życie nocne młodych warszawiaków: spokojne domówki i ciche spotkania, ale też koncerty, aftery i rejwy, które stają się okazją do celebracji życia.

Lulu x Uaziuk to nie kolejny typowy raps na twojej playliście. Duet z Warszawy – raperka Lulu i producent Uaziuk – flirtuje z popem, testuje nawijki i puszcza w tekstach oko do słuchacza. W poprzednim projekcie m.in. line up Open’er Festival. Dziś, po wydaniu pierwszych numerów (w wytwórniach Fonobo i Agora) zapowiadają debiutancką EPkę, gotowi wjechać z buta w polską alt scenę.

Social media:

YT 👉 https://www.youtube.com/channel/UCivlg3uvVAYw1CeMOum8qRg

FB 👉 https://www.facebook.com/luluxuaziuk

IG 👉 https://www.instagram.com/lulu.x.uaziuk/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s