Jazz Around Festival 2023 – znamy daty i miejsce

Jazz Around Festival 2023 w letniej aurze i nowym miejscu. Druga edycja międzynarodowego festiwalu 21-22 lipca w Katowicach!

Jazz, groove, funk i soul. Inspirujące brzmienia, bogata rytmika i zmysłowe wokale wypełnią katowicki NOSPR i MCK między 21 a 22 lipca. Do sprzedaży trafiły karnety FAV TIX. Ich liczba jest ograniczona!

Pierwsza edycja Jazz Around Festival w magicznym entourage’u zamku w Mosznej spotkała się z entuzjastycznym przyjęciem publiczności rozsmakowanej w dobrym groovie, tanecznym funku i dostojnym jazzie. Muzyka z pogranicza tych gatunków wypełniła wnętrza zamku i przestrzeń przyzamkowego parku. W 2022 roku wystąpili Poluzjanci, Jules Buckley z AUKSO – Orkiestrą Kameralną Miasta Tychy, Theo Katzman, Cody Fry, Dirty Loops, Jazzanova, Anomalie, Scary Pockets, EABS, Marek Napiórkowski, Kinga Głyk, Adam Bałdych & Łukasz Ojdana, Cherise czy David Ryan Harris.

„Niesamowita uczta dźwięku i energetyczna bomba! Aż się boję, co Good Taste Production wymyśli na 2023 rok, wielkie gratulacje za pomysł i świetną realizację wydarzenia”tak po zeszłorocznym wydarzeniu pisał jeden z uczestników w social mediach festiwalu.

Czas wrócić z odpowiedzią. Muzyka u źródła jest falą, a immanentną cechą jazzu jest jego nieprzewidywalność i interpretacyjna dowolność. Podążając za ideą bycia w ciągłym ruchu, organizatorzy Jazz Around Festival postanowili przenieść tegoroczną edycję z zamkowych wnętrz do postindustrialnych Katowic, miasta tętniącego życiem i kulturą najwyższej próby. W końcu jako że drgamy, możemy być wszędzie, we are all around.

Koncerty odbędą się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym oraz siedzibie Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach. Obydwie przestrzenie z pewnością zaspokoją oczekiwania zgromadzonych melomanek i melomanów. W 2023 roku spotykamy się w dwa ciepłe, letnie wieczory 21 i 22 lipca.

Pierwszych artystów i artystki Jazz Around Festival 2023 poznamy w połowie kwietnia.

KARNETY

FAV TIX

Dostępne od 4.04.2023 (g. 12:00) do 20.04.2023 (g. 11:59) lub do wyczerpania puli biletów.

• Karnet dwudniowy: 359 zł

REGULAR TICKETS

Dostępne od 20.04.2023 (g. 12:00) do 1.07.2023 (g. 11:59) lub do wyczerpania puli biletów.

• Karnet dwudniowy: 399 zł

FINAL CALL TICKETS

Dostępne od 1.07.2023 (g. 12:00) do wyczerpania puli biletów.

• Karnet dwudniowy: 459 zł

Informacje o biletach jednodniowych ogłosimy niebawem!

Na wybrane koncerty będzie obowiązywała wcześniejsza rezerwacja miejsc, z uwagi na ich ograniczoną ilość. Szczegółowe informacje podamy wkrótce.

Organizatorem wydarzenia jest poznańska agencja koncertowa Good Taste Production. Więcej informacji i regulamin wydarzenia na www.jazzaround.pl.

MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE:

FB: www.facebook.com/jazzaroundfestival

IG: www.instagram.com/jazzaroundfestival/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s