Evelina Ross z nowym singlem. Nie będziecie mieli go dość!

Nowa odsłona Eveliny Ross? Utwór „Ciebie dość” zaskoczy słuchaczy, tak jak zaskoczył samą artystkę.

SŁUCHAJ W STREAMIE

Evelina Ross – pisze teksty, komponuje, gra na gitarze, a z publicznością ma niesamowitą więź. Do tej pory mogliśmy usłyszeć Evelinę w lekkich, gitarowych, popowych utworach. Dominowała w nich prostota, lekkość i tekst, który w jasny sposób opisywał emocje. Teraz przyszedł czas na coś nowego.

Najnowszy singiel „Ciebie dość” jest dowodem na to, że Evelina postanowiła do swojego gitarowego brzmienia dodać coś, co zaskoczyło chyba nawet ją samą. W ubiegłym roku rozbudziła w sobie miłość do elektronicznych i syntezatorowych brzmień, które jeszcze do niedawna były jej całkiem obce, a dziś zdobią jej najnowszy utwór. Najnowsza piosenka jest dźwiękowym eksperymentem, zachowując zarazem najlepsze elementy dotychczasowej twórczości.

Piosenka „Ciebie dość” łączy w sobie nowoczesne elektroniczne dźwięki i wyraziste syntetyczne beaty, rozmarzone brzmienia syntezatorów, ale też delikatne dźwięki gitary akustycznej. Aranżacja jest zarazem minimalistyczna i przestrzenna, jak i zachwycająca bogactwem wykorzystanych rozwiązań. Okazuje się, że nowoczesne brzmienie, jak z najlepszych współczesnych popowych produkcji, udało się połączyć ze znakomitym rezultatem z balladowym, folkowo-akustycznym klimatem, za który pokochaliśmy naszą artystkę. Czy fani pokochają nowe brzmienie Eveliny? Nie mamy wątpliwości, że tak się stanie!

Tekst oraz kompozycja są autorstwa Eveliny Ross, zaś za produkcję utworu odpowiada Arkadiusz Kopera. Wokalistka mówi o piosence:

– „Ciebie dość” napisałam w bardzo wyjątkowym dla mnie czasie. W czasie, w którym moje życie prywatne jak i zawodowe zaczęło wywracać się do góry nogami. Do góry nogami wywróciły się tez moje gusta muzyczne, a co za tym idzie styl, w którym zaczęłam komponować muzykę. Dzisiaj zdecydowanie bliżej mi do popu z nutą elektronicznych brzmień, niż kiedykolwiek wcześniej! Kwestia liryczna zaś pozostała bliska mojemu sercu, tak jak było to do tej pory. W utworze, opowiadam o rozczarowaniu, tęsknocie i złamanym sercu. Wszystkim tym, co przeżyłam sama. Mam nadzieję, że moi słuchacze będą miło zaskoczeni nową propozycją muzyczną ode mnie, bo to dopiero początek!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s