wiśniosz „siadam polsce na mordzie”: Bardzo mocny singiel młodego wokalisty!

Poznajcie nową nadzieję polskiej muzyki alternatywnej!

wiśniosz to młody artysta z Polski, zainspirowany subkulturą emo, gatunkiem muzycznym, jakim jest pop punk oraz kilkoma wybitnymi raperami. Jest w trakcie nagrywania płyty, której premiera odbędzie się w wakacje 2023. Muzyk samodzielnie kreuje swoją karierę we współpracy z platformą wydawniczą emuze.me.

Pomimo faktu, iż jego muzyka jest dość skoczna, miejscami wręcz euforyczna, słowa, które z siebie wykrzykuje (bądź też stonowanym tonem wypowiada) zabiorą Was w mroczne i nieprzyjemnie znajome odmęty ludzkiego charakteru, opisując problemy, z którymi niestety w dzisiejszym świecie wielu z nas boryka się na co dzień.

Depresja, ciągła walka z uzależnieniem, poczucie zagubienia połączone ze znikomą chęcią bycia odnalezionym, zepsuta relacja z samym sobą, długi i wyczerpujący proces terapii, traumy rodzinne i toksyczni kochankowie – to tylko niektóre z tematów, jakich możemy się spodziewać po nadchodzących singlach wiśniosza. Zdarzy nam się też zetknąć z bardziej optymistycznymi obserwacjami, głównie związanymi z ekscytacją, jaka idzie w parze z pogonią. Pogonią za szczęściem, za adrenaliną, za miłością i za naszym własnym kątem, który być może pewnego dnia będziemy w stanie nazwać domem.

Zanim zdołał uspokoić swoje demony w stopniu wystarczającym do rozpoczęcia prac nad obecnym projektem muzycznym, Mikołaj (bo tak ma na imię nas wschodzący muzyk) poświęcił dużo czasu na to, aby się odnaleźć. Ukończył studia aktorskie, grał w punk rockowym zespole w wielkiej Brytanii, a także przemierzył autostopem całą Ameryką Centralną.

Najnowszy singiel wiśniosza pod mocnym tytułem „siadam polsce na mordzie” to swego rodzaju komentarz społeczny na temat wszystkich tych rzeczy, których wiśniosz nie znosi w swoim kraju. Sprawdźcie koniecznie!

SŁUCHAJ W STREAMIE

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s