Wiktoria Zwolińska i jej debiutancka EP-ka, która powstała „…na podstawie zazdrości”

Wiktoria Zwolińska – autorka „Chowanego”, „Tarantino” czy „Nierealnie”. Obdarzona aksamitną barwą głosu, twórczyni niebanalnych melodii i tekstów. W swoich aranżacjach wprowadza świeżość na polski rynek muzyczny. Jest przykładem artystki niezwyczajnie zwyczajnej, niedającej się zaszufladkować – takie też jest jej debiutanckie wydawnictwo, które ma dzisiaj swoją premierę

EP-ka pt. „…na podstawie zazdrości” to zbiór utworów, które powstały… na podstawie zazdrości. Choć każdy z nich zawiera różne emocje, to łączy je wspólny mianownik – tytułowa zazdrość. Mnogość emocji w tekście i muzyce, składa się na świeżą, młodzieńczą, zupełnie nową muzyczną alternatywę. Na EP-ce usłyszymy dużo elektroniki, ciężkiego basu i zabawy synthami, które przełamane są akustycznym indie popem. 

SŁUCHAJ „NA PODSTAWIE ZAZDROŚCI”

Na podstawie zazdrości napisałam piosenki. To uczucie, do którego większość z nas przyznaje się niechętnie, a jednak pojawia się przecież w różnych okolicznościach. Mówi się, że najsilniejszymi są miłość i nienawiść, a ja uważam, że dokładnie pośrodku nich znajduje się jeszcze zazdrość, która często jest ich łącznikiem. Wszystkie utwory z EP-ki są spójne z tym, co jest we mnie. To osobiste i szczere wyznanie zarówno pod względem lirycznym, jak i muzycznym”. – mówi Wiktoria.

Zobacz „Zazdrość (rework)”:

… na podstawie zazdrości” YT: 

Spotify: shorturl.at/BPQT7

Instagram: https://www.instagram.com/wiktoria.zwolinska/

Facebook: https://www.facebook.com/WiktoriaZwolinskaVII/

TikTok: https://www.tiktok.com/@wiktoria.zwol

Youtube: https://www.youtube.com/c/WiktoriaZwolińska

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s