Joanna Januszewska przedstawia ”PHENOMENAL”

Joanna Januszewska – wokalistka i songwriterka, absolwentka wokalistyki jazzowej na Akademii Muzycznej im. K.Szymanowskiego w Katowicach, założycielka warszawskiego studia wokalnego Vocal Academy.

Singiel ,,Phenomenal” to kolejny po ,,Let Me Bloom” autorski singiel wokalistki, muzyczna zapowiedź jej nadchodzącej płyty, na której znajdą się utwory z pogranicza soulu, funku czy jazzu – gatunków, które od zawsze były jej najbliższe.

„Phenomenal” to opowieść o kobiecej podróży od szukania samoakceptacji w aprobacie innych ludzi i próby dopasowania się do sztucznie wymyślonych norm i konwencji, aż do pokochania siebie za to kim naprawdę jesteśmy. 

Utwór powstał przy udziale znakomitych muzyków z Polski i zza granicy: Szymon Szczot (instrumenty klawiszowe, produkcja), Jacek Kieller (gitara), Tomasz Machański (perkusja), Kosma Kalamarz (gitara basowa), Robert Carranza Agaciński (perkusjonalia) oraz Brian Pierre Fentress i Ola Pękala (chórki). Za miks utworu odpowiada Philip Etherington, a master Dave Kutch (The Mastering Palace, Nowy Jork).

Spotify:

Facebook:

https://www.facebook.com/joannajanuszewskamusic/

Instagram:

https://www.instagram.com/januszewskajoanna/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s