TYNSKY i jego najnowszy utwór „Everybody’s Lonely”!

TYNSKY przyzwyczaił już swoich słuchaczy do tego, że na nowe utwory nie bedą musieli długo czekać! Artysta sypie kawałkami jak z rękawa i właśnie wypuszcza w świat „Everybody’s Lonely”.

 To kolejny numer skomponowany i wyprodukowany w całości przez samego TYNSKYego. Nie dajcie się jednak zwieść letnim, akustycznym brzmieniom, bo sam tekst utworu niesie za sobą ważne i aktualne przesłanie.

„Everybody’s Lonely” opowiada o poczuciu osamotnienia i zagubieniu w dzisiejszym świecie. Często mamy wrażenie, że tkwimy w tym wszystkim sami, a tymczasem okazuje się, że te zmartwienia dotyczą wielu z nas. Tak było i ze mną do momentu, kiedy uświadomiłem sobie, że nawet po najciemniejszej nocy przychodzi dzień – mówi TYNSKY.

TYNSKY to 19-letni wokalista, songwriter oraz producent. Ubiegły rok okazał się dla niego niezwykle owocny, co poskutkowało m.in wyróżnieniem przez kultowy magazyn Rolling Stone, billboardem na Time Square, supportem Simply Red czy premierą debiutanckiej EP’ki „See what’s on my mind – the EP”! W marcu tego roku jako pierwszy polski wykonawca wydał utwór pod szyldem prestiżowego programu Spotify Singles, a najnowszym wydawnictwem udowadnia, że ani na chwilę nie zamierza zwalniać tempa. 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s