Album Pauliny Przybysz już w sieci. Wśród gości Miły Atz, Asthma, Margaret, Ryfa Ri i Szczyl

Paulina Przybysz proponuje soundtrack pełen refleksji, walki o wolność, szukania sensu, odwagi czy niezgody na stare porządki władzy. Mocno osadzona w rzeczywistości prezentuje album “Wracając”. Płyta niezwykle romantyczna, ale raczej o dorosłej miłości, niż pierwszych motylach w brzuchu. 

„Wracając” to po „Chodź tu” i „Odwilży” trzeci solowy album Pauliny Przybysz, na którym wiernie wybrzmiewa hip-hop i soul. Jednak Paulina wpuszcza do niego elementy klasycznych popowych ballad, tanecznych momentów, głębokiego basu czy trapowej narracji rytmicznej. W dorosłym życiu chodzi chyba o to, żeby iść do przodu ciągle wracając do siebie.” 

Paulina wraca do swoich fascynacji, trochę chce być laską z JJ FAD a trochę, bez żadnego mrugania okiem, zaśpiewać Wam poważną balladę o miłości, bo „ona może śpiewać, może się już nie bać”.

Podejmuje wielokrotne próby integracji i bycia na serio. Jako baczny obserwator sceny muzycznej, wychowana na rapie, klasyce, soulu i jazzie, nie powstrzymuje się od inspiracji i współpracy z przyjaciółmi. Na albumie usłyszymy produkcje Wuja HZG, Kuby Więcka, Olka Świerkota, Patryka Kraśniewskiego, Jacka Antosika czy samej Pauliny, a gościnnie pojawią się Miły Atz, Asthma, Margaret, Ryfa Ri czy Szczyl.

Piosenki o równowadze, o oswajaniu smutku i cienia, o tęsknocie za naturą, o końcu świata, bałaganu w polityce, o wewnętrznych cichych rewolucjach, subtelnościach w relacjach i miłości.

To pierwszy album Pauliny, który ukaże się tylko w wersji cyfrowej.

Całość dostępna tutaj https://defjampl.lnk.to/WracajacAlbum 

Album promowały single: 
Definicje https://www.youtube.com/watch?v=O2RK6l4ozqk 
Wracając https://www.youtube.com/watch?v=2R2mMVxcWfA 
Soundtrack https://www.youtube.com/watch?v=qMXX0g_wMXw 
Whiplash https://www.youtube.com/watch?v=JZ0edYutVm4 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s