Madlen i premiera utworu „Warstwa wad”

Madlen (Magdalena Baryła-Klimek) powraca z singlem „Warstwa wad” i zapowiada premierę w pełni autorskiego albumu!

20 kwietnia ukazał się premierowy utwór Madlen. To nastrojowa i bardzo osobista ballada, do której tekst napisała sama wokalistka. Madlen jest też współkompozytorką utworu razem z Łukaszem Flakusem. Nagrań dokonano w studiu Vundmrecords w Niemczech. W pracach nad utworem udział wzięli zarówno polscy jak i niemieccy muzycy.

 „To głęboka opowieść o mnie samej. O moich wadach i strachu. O tym co kryje się w mojej głowie.  Zainspirowała mnie do tego chyba potrzeba szczerości. Chciałam przekazać innym, że w czasach, których teraz żyjemy, bardzo często gubimy swoje wartości. Zasłaniamy się filtrami w social mediach i zakłamujemy rzeczywistość. I po co? Każdy z nas ma wady i nikt nie jest idealny. Ja się swoich skaz nie wstydzę. Są nierozłączną częścią mnie i choć dzielnie nad nimi pracuję to potrafię też głośno o nich śpiewać…”

Wraz z premierą utworu w sieci ukazał się teledysk wokalistki:

Madlen to polska wokalistka i autorka tekstów mieszkająca w Niemczech od 2007 roku. Śpiewa od dziecka, jak sama podkreśla – jest wokalistką samoukiem.  Muzyka zawsze gościła w jej domu. Tata grał na gitarze, a mama śpiewała. Ma bardzo mocny i charakterystyczny głos. Jest laureatką Grand Prix w konkursie „The Voice of Polonia” organizowanego w Brukseli w 2016 r., gdzie w jury zasiadał Marek Piekarczyk.

Zdobyła pierwsze miejsce w Pierwszym Polonijnym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu w 2017 r.   Gwiazda 1 Polskiego Festiwalu w Holandii w 2018 r.  Na swoim koncie ma album pod tytułem „Święta w nas” z najpiękniejszymi polskimi kolędami i pastorałkami oraz dwa wcześniejsze single „Na raz” i „Tafla”.   

Po wygranej w „The Voice of Polonia” odbyła się jej pierwsza trasa koncertowa w pięciu krajach Europy Francji, Danii, Irlandii, Holandii i Niemczech.

Pierwszy w pełni autorski album wokalistki ukaże się już latem.

https://www.facebook.com/Madlen.music/

https://www.instagram.com/madlen.music/

https://www.youtube.com/@MadlenMusic

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s