suchy-majk z kolejną zapowiedzią albumu!

suchy-majk, czyli nowy zawodnik w szeregach MaxFloRec, zaprezentował kolejną zapowiedź legalnego debiutu „SZTUKA MÓWIENIA”.

Słowa” to trzeci singiel artysty, jaki ukazuje się pod szyldem śląskiego wydawnictwa. Jak przekonuje sam autor, jest to typowy numer w jego stylu. Niespełna dwuminutowy utwór wypchany został dosadnymi, pozbawionymi cukierkowości linijkami.

SŁUCHAJ W STREAMIE

– To po prostu szczera nawijka do niuskulowego bitu autorstwa Bodhiego, pełna ogólnożyciowej, autobiograficznej treści – mówi suchy-majk.

Realtalkowy singiel okraszony został prostym klipem ze studia nagraniowego. Raper przyznaje, że zarejestrował utwór jeszcze przedł dołączeniem do MaxFloRec.

– W utworze lecę z wersem „to jest under, to leci non profit”, a to dlatego, że nagrałem go przed dołączeniem do MaxFlo. Stąd właśnie wynika charakter kawałka – to nawijka undergroundowca, który motywuje się własnymi SŁOWAMI, stanowiącymi jedyny napęd do rozwoju i dalszej walki o coś wiecej, gdy inni przestali już wierzyć – dodaje raper.

suchy-majk – debiutancki album „SZTUKA MÓWIENIA”

suchy-majk jest drugim artystą, jaki zasilił w tym roku szeregi MaxFloRec. Nie jest jednak postacią zupełnie nową na scenie i dał się już poznać przez wieloletnią aktywność w podziemiu.  Pre-order legalnego, debiutanckiego albumu „SZTUKI MÓWIENIA” trwa na MaxFloSklep.pl (https://maxflosklep.pl/suchy_majk/SZTUKA_MOWIENIA). Oprócz dzisiejszej nowości, krążek promują też single „1993” oraz „Flow”. Wydawnictwo przeplatać ma eksperymentalne, typowo nowoszkolne numery i klasyczne brzmienia, a wspólnym mianownikiem całości ma być charakterystyczna stylówka suchego-majka.
 
Dodajmy, że wersja fizyczna krążka ma różnić się zawartością od tej, która dostępna będzie w streamingu. Na trackliście wśród producentów znajdziemy takie ksywy jak: BodhiGibbsWinyla TrzaskiApe OneKPSNIsekai czy Jarxx. Scratche do jednego z utworow dograł DJ CUT-A-HEAD, a jedynym featem na projekcie będzie gościnna zwrotka Ywisa.


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s