Daniel Bryl stawia znów na siebie!

„Postawię znów na siebie” to najnowszy singiel młodego wokalisty.

SŁUCHAJ W STREAMIE

Daniel Bryl to wokalista, gitarzysta, autor utworów i tekstów. Był wokalistą w zespole Atom Heart (2015-2019), został wyróżniony w „Szansie na Sukces” (2020), występował w programie „Pytanie na Śniadanie”. W grudniu 2020 został wybrany do projektu „Wojtek” przez gitarzystę Kultu, Wojciecha Jabłońskiego – nagrodą było wydanie singla wraz z teledyskiem. Jego wykonanie piosenki The Weeknd „Save your tears” trafiło do emisji w RMF FM. Aktualnie Daniel pracuje nad solowym materiałem.

Najnowszy singiel „Postawię znów na siebie” ukazał się wraz z teledyskiem 14 kwietnia 2023. Piosenka opowiada o szybkim tempie zmieniającej się rzeczywistości, ale i potrzeba odnalezienia się w niej.

O „Postawię znów na siebie” Daniel mówi:

Utwór napisałam pod wpływem obserwacji tego, jak szybko może zmienić się rzeczywistość wokół nas i jak sprawy, które były dla nas typowym pewniakiem, tracą znaczenie. Piosenka jest również o tym, jak ważne jest pozytywne spojrzenie w przyszłość i skupienie się właśnie na niej, bo to, co było, to było… Minęło.

Daniel swoją przygodę z muzyką zaczął już od wczesnej młodości, kiedy trafił na zajęcia gry na pianinie. Szybko jednak odkrył, że śpiew jest tym, co sprawia mu największą przyjemność. Przez lata kształcił swoje umiejętności wokalne na zajęciach śpiewu, a w międzyczasie w jego dłonie trafiła gitara, która przysłoniła mu cały świat. Założył wtedy swój pierwszy zespół, z którym grywał w warszawskich knajpach. Przez lata udzielał się w kilku projektach, zarówno jako wokalista i jako gitarzysta. Od zawsze czuł, że tworzenie muzyki i występowanie to coś, co go uszczęśliwia. Prywatnie fascynuje się muzyką bluesową, rockową, soulem oraz popem.

Teraz czas na solowe dokonania Daniela. Swoje autorskie piosenki artysta tworzy na bazie własnych doświadczeń. W każdej z nich zawiera część swoich przeżyć.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s