Late Clock z singlem „Paranoja”

‘Paranoja’ to drugi po ‘Oceanie’ singiel Late Clock, który zapowiada ich płytę “Broken”. Zespół zdradza, że na albumie znajdą się kompozycje mocno zakorzenione w polskim rocku lat ‘90tych, muzyce Wielkiej Czwórki z Seattle i brytyjskim hard rocku.

„Paranoja” zwraca uwagę na współczesne priorytety, szczególnie widoczne i zakorzenione w korporacyjnej kulturze dużego miasta, gdzie rządzi focus na target, a o statusie społecznym świadczą otaczające nas marki. W tym „świecie na autopilocie” króluje zachłanność, pęd, wyścig szczurów i nastawienie na pieniądz, zaślepiający i przykrywający prawdziwe wartości, na które człowiek obojętnieje i bezkompromisowo dąży do wyznaczonego sobie celu.” pisze o utworze ‘Paranoja’ zespół Late Clock.

SŁUCHAJ W STREAMIE

“„Paranoja” ma za zadanie sprowokować i skłonić do refleksji nad tym, czy pracujemy by żyć, czy żyjemy by pracować, czy może to uzależnienie od ukierunkowania na „więcej” i chęć zaimponowania innym przyćmiewa wszystko to, co jest naprawdę ważne.” – kontynuuje o ‘Paranoi’ Late Clock.

Late Clock to warszawski rockowy kwartet obecny na scenie od 2014 roku. Ich muzyka to połączenie blues-rocka, stonera i grunge’u z popowymi melodiami. Mocne riffy i potężne uderzenia perkusji, soczysty, wyraźny wokal, wspaniałe solówki i efektowne linie basu – tak najprościej można opisać muzykę tego zespołu.

Od 2021 roku Late Clock tworzą:

Sylwia Drabik – wokal

Jacek Półtorak – gitara

Piotr Dąbrowski – bas

Sylwester Dmuchowski – perkusja

W 2020 roku Late Clock wydał swoją pierwszą EP “Bucket List”. Jeszcze w tym roku ukaże się ich debiutancki album zatytułowany “Broken”.

Linki:

https://www.facebook.com/LateClock

https://www.instagram.com/late.clock/

https://www.youtube.com/@lateclockband9905

‘Ocean’ w streamingu: https://bfan.link/late-clock-ocean

‘Paranoja’ w streamingu: https://bfan.link/late-clock-paranoja

Pozostałe linki:

https://linktr.ee/lateclock

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s