RaV Kozik zaprasza na „Złote plaże”!

Po świetnie przyjętym, chwytającym za serce singlu „Wart mniej”, Rav Kozik powraca w zupełnie innej odsłonie! Kolejny utwór finalisty The Voice przenosi nas prosto na „Złote plaże”. 

Wiosna to czas nadziei i wyczekiwania na ciepłe lato. Wszyscy czujemy tęsknotę za słońcem, pozytywnymi wibracjami i dobrą energią, jakie niesie ze sobą ta pora roku. Taki też jest utwór „Złote plaże” – lekki, przyjemny, taneczny, ogrzewający nasze serca w rytm latynoskiego pop-u – mówi o singlu Artysta.

Napędzający piosenkę afrobeat, kojarzy się z gorącymi plażami, szumem fal, plenerowymi imprezami i ulubionym drinkiem… Utwór i jego słoneczny klimat budzą do życia, dodają uśmiechu, odwagi i wprawiają w letni nastrój. Czas na poruszenie naszych myśli, ciał i serc w rytm Złotych plaż! 

SŁUCHAJ W STREAMIE

RaV Kozik współtworzył muzykę i tekst do utworu. Za warstwę instrumentalną współodpowiada Kacper Wróbel i Karol Papała, a przy tekście pracowała również Dominika Skoczylas. „Złote plaże” powstały w trakcie krótkiego campu songwritingowego pod Lublinem. Inspiracją do jego napisania była muzyka afrykańska, latynoska i hiszpańska. Efekt końcowy w połączeniu z językiem polskim to powiew świeżości na naszym rynku muzycznym. Miks i mastering to wynik pracy Jana Bieleckiego z Hotelu Torino, który współpracował z wieloma znanymi artystami w naszym kraju.

Teledysk przedstawia historię pary, która zmotywowana wewnętrzną potrzebą bliskości i chęcią zaangażowania się w relację, postanawia przenieść kontakt z portalu randkowego na klubowy parkiet. Chemia między nimi pozwala im zapomnieć o rzeczywistości i cieszyć się wspólną romantyczną chwilą podczas tańca. Sam artysta zaangażował się w reżyserię klipu. Kadry romantycznej, wręcz gorącej historii miłosnej przeplatają się z pokazem tanecznym w wykonaniu RaVa i kilku tancerzy. 

Od początku postanowiłem, że pokażę siebie z nieco innej strony i zatańczę w teledysku. Tak też zrobiłem. Jestem z siebie niesamowicie dumny i cieszę się, że z pomocą wspaniałych tancerzy udało mi się to robić – mówi o klipie RaV.

„Złote plaże” to olbrzymi potencjał nadchodzącej wiosny i lata. Miejmy nadzieję, że utwór rozgrzeje serca i porwie do tańca tysiące słuchaczy, nie pomijając internautów na TikToku, których RaV serdecznie zachęca do prezentowania swojego wykonania choreografii przedstawionej w teledysku.

RaV Kozik jest 26-letnim wokalistą. Finalista i zdobywca trzeciego miejsca w najpopularniejszym programie muzycznym w Polsce – The Voice of Poland. Reprezentował wówczas drużynę Sylwii Grzeszczak, z którą miał okazję zaśpiewać utwór „You raise me up” podczas finałowego odcinka show. W programie zachwycił również akustycznym wykonaniem utworu „Bo jesteś Ty” – Krzysztofa Krawczyka, który w serwisie Youtube ma ponad 1 700 000 mln odtworzeń. Laureat wielu muzycznych festiwali. Na swoim koncie ma dwa autorskie utwory: “Zimny front” oraz “Wart mniej” 

Prywatnie Rafał ukończył Wyższą Szkołę Zarządzania i Ochrony Pracy w Katowicach na kierunku zarządzanie jakością zdobywając tytuł inżyniera jakości. Aktualnie pracuje jako specjalista ds. jakości, a w branży automotive działa już od 7 lat. Nade wszystko jednak marzy o karierze muzycznej i koncertowaniu, bo to właśnie sprawia mu największą przyjemność a z muzyką jest związany od najmłodszych lat.

RAV KOZIK W SOCIALACH

Fb: https://www.facebook.com/ravkozik/

Ig: https://www.instagram.com/rav_kozik/

TikTok: https://www.tiktok.com/@rav_kozik

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s