Paulina Przybysz prezentuje “Soundtrack” nadchodzącego lata

Miesiąc temu odbyła się pierwsza premiera zapowiadająca album “Wracając” Pauliny Przybysz. Singiel o tej samej nazwie co płyta, nakreślił kierunek nadchodzącego krążka. Ale czy “wracając” odzwierciedla ducha całego albumu. Okazuje się, że nie. Nowy singiel zatytułowany “Soundtrack”, to już coś nieco innego.

O ile pierwszy singiel był mocno refleksyjny, tak w nowości doznamy lo-fi’owego beatu i lekkości. Idealne tło, a więc i soundtrack dla nadchodzącego lata.

Premiera albumu 21 kwietnia.

“Znacie to uczucie, kiedy nachodzą cię wybitnie mądre refleksje i myślisz sobie, ale jestem mądra/mądry, odpowiedź była pod nosem tylko ja patrzyłam ciągle na jego czubek. “Wow,teraz wiem jak żyć, zmienię to i tamto i będzie wspaniale.” A potem przychodzi czas na ruchy i myślisz, czekaj, może to nie chodzi o zmienianie tylko o akceptację tego co jest- to też jest fajny pomysł. Tak czy siak będzie co ma być. I tak potakująco ruszasz głową patrząc raz w prawo raz w lewo i myślisz sobie, dobra, jadę przed siebie, grunt to się nie bać i być zawsze ciekawym co dalej.

Ja latem wietrze swoją głowę bo zupełnie serio, szczególnie na mostach suszę włosy wiatrem i słucham głośno muzyki. Lato uwalnia beztroskę i szlajanie się w naturze i miejskiej dżungli, to takie wagary od powagi innych pór roku.

Nad piosenką pracowałam z Olkiem Świerkotem, z którym praca i ogólne przebywanie też wywołuje jakąś lekkość bytu i zero spiny. Myślę, że słychać w piosence dużo uśmiechu.”-Paulina.

Zapowiada się pracowity okres dla Pauliny, oprócz ostatnio ogłoszonej trasy koncertowej, promocji płyty,  poświęci też czas na prowadzenie audycji w radio Kampus. Audycja pod tytułem “Wracając” będzie się odbywać co środę o godzinie 19:00. Start 29.03

Dla przypomnienia trasa koncertowa Pauliny przebiegnie przez następujące miasta:

12.05 – Warszawa – Praga Centrum – https://fb.me/e/2QIcEWP72

13.05 – Katowice – Królestwo –  https://fb.me/e/XBos0GWS

19.05 – Wrocław – Bezsenność – https://fb.me/e/Zmvcv1ux

26.05 – Poznań – Blue Note – https://fb.me/e/33o4x1iYV

27.05 – Gdańsk – Dizzly Grizzly – https://fb.me/e/P4xFISBz

02.06 – Kraków – Klub Spotkań Poczta Główna –  https://fb.me/e/A9OhhWEG

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s