Krystian Sprawka z kolejnym singlem “Domek z kart”

“Nawiązujący do trudnej miłości, zachwycający i poruszający.”

Krystian Sprawka to 25-letni artysta pochodzący z Sosnowca. Zakochany w muzyce od ponad 15 lat. Przez ostatnie lata produkował piosenki dla innych artystów i był członkiem wielu zespołów muzycznych. Teraz poprzez własną twórczość postanowił pokazać odbiorcy swój świat. Jest tekściarzem, kompozytorem i producentem. Jego wizytówka to alternatywne dźwięki oraz teksty w języku polskim. Inspiracje do utworów czerpie z otaczającego świata i osobistych przeżyć.

Odcinając grubą kreską dotychczasowe działania, stawia na niecodziennie rozwiązania prezentując świeże, niebanalne brzmienia. Dzięki przelaniu myśli na papier stara się rozliczyć z przeszłością i zrobić krok w przód.

Jego najnowszy singiel „Domek z kart” nawiązuje do trudnej miłości, z którą identyfikuje się duża grupa jego odbiorców. Artysta próbuje zrozumieć uczucia, które nim kierują i zaakceptować zmiany jakie w nim zachodzą. Jest świadomy jak wiele młodych osób zmaga się ze zrozumieniem siebie i chce im uświadomić, że nie są sami w tej podróży.

W cyklu piosenek, które pojawiły się na jego kanale Krystian rozkłada na czynniki pierwsze podstawowe uczucia, które rządzą światem takie jak: miłość, szczęście, smutek itp.

W kolejnych numerach na swojej liście chce zapewnić słuchacza, że każdy przechodzi przez podobne problemy i warto mieć odwagę, aby o nich rozmawiać.

Na co dzień spędza czas w studiu muzycznym tworząc kolejne numery, nie wyklucza jednak wyjścia ze swoim repertuarem na letnie sceny. Jego kreacja sceniczna jest mocna, charyzmatyczna i bardzo energiczna, zapadająca odbiorcy na długo w pamięci.

Media społecznościowe Krystiana:

IG: https://www.instagram.com/krystian.sprawka/

YT: https://www.youtube.com/@KrystianSprawka

FB: https://www.facebook.com/Sprawka.Krystian

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s