Premiera nowego singla Szefnera „Matka Ziemia”

Ulubieniec internetu o magicznym wokalu przedstawia najnowszy singiel.  „Matka Ziemia” dostępna już wszędzie.

Szefner przedstawia trzeci singiel z zapowiadanego na jesień albumu. „Matka Ziemia” to wezwanie do autorefleksji – taki prezent od artysty z okazji Pierwszego Dnia Wiosny. Do utworu powstał poruszający klip autorstwa Dawida Romańskiego.

Czas który nas otacza 

Nie chce stanąć w miejscu 

Coraz więcej sobie wybaczam 

Może już jutro, nie będę na miejscu 

Zgaszę światło, obudzi mnie lepszy świat”.

To Kolejny element skomplikowanej układanki, który obrazuje drogę, którą musiałem przejść, aby znaleźć się tu gdzie jestem” – Szefner.

Posłuchaj w serwisach streamingowych 

Tak jak poprzednio, tak i tym razem Szefner przygotował niekonwencjonalną premierę swojego singla. Wydanie „Matki Ziemi” zapowiedziało 10 komicznych nagrań opublikowanych w social mediach artysty.  Niezmienny humor i bezkres komizmu wypływającego z każdego filmu nie pozawalał się domyślić, że utwór będzie tak przejmujący i refleksyjny. Niemniej jednak w każdym z nich przemycony został głęboko wartościowy przekaz. Dualizm prezentowany przez Szefnera jest na tyle intrygujący, że zmusza by zatrzymać się na dłużej przy jego twórczości.  

Miłosz Szefner to urodzony w Kępnie… technik elektroradiolog. Od 15 lat związany z muzyką – gra na gitarze i komponuje. Jego debiutancki singiel „Ale mi się nie chce” podbił serca słuchaczy. Album powstaje przy współpracy z producentem Wojciechem Doleżyczkiem – premiera zaplanowana jest na początek jesieni nakładem wytwórni Agora Muzyka.  

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s