Altermotive z debiutanckim singlem „Słowo i Gest”

Po trzech latach od powstania zespołu, Altermotive debiutuje z singlem „Słowo i Gest”.

To piosenka o tym, że czasami nasze drogi rozchodzą się, zmieniają się cele i priorytety, a zostają tylko wspomnienia, tęsknota do tych dobrych, wspólnie spędzonych chwil i gorycz porażki.

Altermotive postawili na proste przesłanie, lecz to w prostocie tkwi magia, która może dosięgnąć do serc szerszej publiczności. Opowiadanie o miłości czy to szczęśliwej, czy tej nieodwzajemnionej jest dużą częścią życia każdego z nas i to właśnie takie utwory zapadają nam najbardziej w pamięć. Wbrew pozorom, ten temat raczej nigdy nie będzie przereklamowany. Za słowa pierwszego utworu zaprezentowanego przez Altermotive odpowiadają: wokalistka zespołu Magdalena Całka oraz gitarzysta Dawid Kałuża. Za muzykę zaś odpowiada cały zespół wraz z kolejnymi jego członkami – Marcel Mazur grający na perkusji, Tomasz Kotula – basista oraz Piotr Oskard grający na gitarze elektrycznej.

Zespół Altermotive powstał w 2019 roku z chęci tworzenia i przebywania wśród melodyjnych dźwięków. Muzyka od zawsze wypełniająca ich życia dała im wspólne granie, komponowanie i radość z każdego spotkania. Inspirują ich różne style i to właśnie nieskrępowane motywy składają się im w całość. Naturalnie idą tam gdzie muzyka wskazuje drogę. Mówi się, że debiutuje się tylko raz.

29 stycznia 2023 zaprezentowali się z autorskim materiałem podczas 31. finału Wielkiej orkiestry świątecznej pomocy w Rudzie Śląskiej.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s