BLAGA z emocjonalnym, synthwave’owym singlem „Zapalniczka”

Krakowski raper i producent Blaga przedstawia nowy utwór „Zapalniczka”. To historia o lodowym sercu, rozbitym na tysiące wersów.

SŁUCHAJ W STREMIE

24-letni Blaga to wyróżniająca się postać na młodej polskiej scenie. Ten raper i producent z Krakowa prezentuje zaskakujący miks rapu z różnymi odmianami muzyki tanecznej – electro, house i techno. Swoje numery tworzy w stu procentach samodzielnie – od muzyki, przez tekst po wykonanie, a nawet mix i mastering. Zmysł Blagi do układania hipnotyzujących beatów i pisania chwytliwych refrenów w połączeniu z wyrazistym flow owocuje doskonałymi tanecznymi bangerami. Ale dla jego muzycznej wyobraźni nie ma żadnych ograniczeń – raz może zaserwować słuchaczom imprezowy hit, by następnie zaskoczyć go nostalgicznym kawałkiem w cloudowej estetyce.

Nowa propozycja Blagi to singiel „Zapalniczka”. Blaga po raz kolejny okazuje się mistrzem nostalgicznej estetyki, muzycznej melancholii i ubierania w słowa prawdziwych uczuć. Tekst to słodko-gorzka historia o chłopcu, który zapomniał/ Co znaczy smutek, co znaczy śmiech, która swoją mocno nostalgiczną wymową idealnie koresponduje z muzyką. Chłodne, a zarazem pełne emocji synthwave’owe dźwięki pasowałyby zarówno na taneczną playlistę, jak i na ścieżkę dźwiękową serialu z akcją osadzoną w latach 80. lub 90.

A teraz błądzi po świecie i szuka/ Może ktoś weźmie do siebie, posłucha/ Jego przykrej historii o lodowym sercu rozbitym na tysiące wersów… Posłuchaj i Ty nowej emocjonalnej opowieści Blagi.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s