Partycja Markowska prezentuje nowy teledysk do singla „Jestem”!

Partycja Markowska prezentuje nowy singiel! Osobiste, niełatwe przeżycia artystki w nowym lyric video pt. „Jestem”. Czy to komentarz do niedawnego rozstania?  

„Jestem” to wisienka na torcie płyty „Wilczy pęd”- to niezwykle osobista wycieczka. Tekst Patrycji jest  wymowny, nawiązujący do trudnego czasu w jej życiu osobistym, w którym autorka komunikuje, że „wstaje z kolan, znów”!  Akustyczne brzmienia, szamańskie akcenty znajdujące się w singlu, to charakterystyczne elementy dla tego wydawnictwa. „Jestem” to ostatni singiel promujący album „Wilczy pęd”. 

Wideo powstało na wyspie KOH SAMUI, nagrane spontanicznie przez przyjaciela Patrycji – Łukasza Urbańskiego, znanego stylisty fryzur i fotografa.   

Warto wspomnieć, że Album „Wilczy pęd” miał premierę w maju 2022 roku i zawiera 12 piosenek. Doczekał się pięciu klipów do singli: „Wilczy pęd”, „Na zakończenie dnia” z Dawidem Karpiukiem, „Aż do rana” w duecie z Robertem Gawlińskim, „Kieszenie” wraz z Grzegorzem Markowskim i „Bezczas” .  

Obecnie Artystka rusza w trasę promującą album. Czeka nas 12 koncertów w całej Polsce, na których pojawią się również muzyczni goście! Link do trasy: https://linktr.ee/wilczypedtour 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s