Kolejny utwór z cyklu muzycznych opowieści TaMalcherek: „SKOŃCZYŁO SIĘ”

„Skończyło się” to już czwarta autorska kompozycja z cyklu muzycznych opowieści od TaMalcherek. To ciekawe spojrzenie na zakończenie pewnej historii, historii uniwersalnej, z życia wziętej, historii otrzeźwienia przedstawionej z przymrużeniem oka. 

Nic tutaj nie jest dziełem przypadku. Wizja utworu, okładki i przekazu, precyzja przygotowań i detali, a nawet data premiery powoduje, że ta historia wciąga i zaprasza do przemyśleń. TaMalcherek pokazuje w niej nieco więcej swojego charakteru. Pełna dwuznaczności, zarówno w warstwie tekstowej, jak i w obrazie video, który stworzyła we współpracy z warszawskim kolektywem artystycznym – Krzysztofem Wróblem i Łukaszem Dryżałowskim. Na dzień premiery teledysku Agata Malcherek wybrała 14 lutego, Dzień Zakochanych, w których role wcieliła się wraz z aktorem młodego pokolenia – Jackiem Cholewą. 

O czym opowiada ta historia? Czy „Skończyło się” to koniec czy nowy początek? O tym przekonajcie się sami słuchając.

TaMalcherek dba o każdy szczegół. Jest autorką tekstu i muzyki swoich kompozycji, a prezentowane aranżacje elektroniczne powstały we współpracy z producentem muzycznym Emilianem Waluchowskim. Za mastering odpowiada szwedzki producent Viktor Svensson.

Autorem zdjęcia okładki singla jest wybitny fotograf – Wiktor Franko, który idealnie oddał na fotografii zamierzony wydźwięk artystki. 

Instagramhttps://www.instagram.com/tamalcherek/

Facebook: https://www.facebook.com/tamalcherek/

YouTube: https://www.youtube.com/@tamalcherek

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s