Walentynka od Holaka – singiel „Decyzje” zapowiadający „EMO EP-kę” już w sieci!

„Decyzje” to pierwszy singiel zapowiadający „EMO EP-kę” Holaka.

Podczas pracy nad albumem, zapowiedzianym singlem „4REAL”, kilka utworów ułożyło się w jeden spójny materiał, który zabrzmiał jak osobna część. Wyklarowała się tym samym EP-ka, która jest wyjątkową stopklatką, interludium w dzienniku zdarzeń z pracy nad wydawnictwem artysty.
 
„Decyzje” to bardzo osobisty utwór, ale jednocześnie przerysowany i nieco ironiczny, utrzymany w duchu łagodnej melancholii.
Jest to soundtrack dla wszystkich smutnych serc, które przechodzą rozstanie. Utrzymany w charakterze utworu klip, jest dokumentem z podróży artysty do Londynu.

POSŁUCHAJ UTWORU „DECYZJE”

To muzyka inspirowana muzyką gitarową, pop punkiem i piosenkami, których sam słuchałem, kiedy przeżywałem swoje rozstania m.in. Olivią Rodrigo, Laną del Rey, Billie Eilish… podoba mi się, że jest wprost nostalgiczna –  mówi o utworze Holak.

Singiel ,,Decyzje” to pierwsza odsłona „EMO Ep-ki”. Tytuł krążka doskonale oddaje jego nastrój. To studium rozstania i utraty miłości, ale dokonane na warunkach i w charakterze Holaka, mistrza nieoczywistych i szczerych wersów. Równie przewrotna jest warstwa muzyczna, będąca swobodnym balansowaniem na granicy gatunków. Najlepszych tradycji gitarowego grania, z elementami popu i rapowego sznytu.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s