Pola Rise singlem BEZ zapowiada album HIKIKOMORI

Pola Rise najnowszym singlem udowadnia, że nadchodzący album HIKIKOMORI będzie jednym z najciekawszych wydawnictw 2023 roku. Utwór uzupełnia przepełniony emocjami, hipnotyzujący klip. 

Pola Rise kolejny raz udowadnia, że jest jedną z najciekawszych artystek polskiej sceny alteratywnej. Nowy projekt HIKIKOMORI to sztuka wielowymiarowa. Świetna warstwa liryczna, unikalne, charakterystyczne brzmienie uzupełnione niesamowitą oprawą wizualną. Po dobrze przyjętym debiucie ANYWHERE BUT HERE i nagrodzonym trzema złotymi singlami albumie TO THE BONE w duecie z australijskim artystą Andym Wardem, przyszedł czas na debiut w języku polskim. Po singlach CHYBA oraz BEZ TCHU oraz WYTRZYMAM przyszła kolej na rozdzierający serce BEZ.  

„Bez”to historia o niewyobrażalnej tęsknocie za czymś lub kimś utraconym bezpowrotnie. Czasami zatracamy się w tej stracie bez pamięci, zapominamy już kim jesteśmy i przekraczamy wszelkie swoje granice byle tylko choć na chwilę odzyskać kontrolę. Każdy bezmyślnie rzucony ochłap zainteresowania bywa wówczas jak wygrana na loterii, która po chwili staje się klątwą. Oszukujemy się miesiącami, wierzymy w każde kłamstwo byle tylko nie zobaczyć jak sprawy mają się naprawdę. Wmawiamy sobie, że jest dobrze, czując pod skórą, że grzejące i oślepiające nas słońce jest fałszywe. To zdecydowanie jeden z najsmutniejszych momentów nadchodzącego albumu HIKIKOMORI. Powstał jako jeden z pierwszych i przy każdym odsłuchu wywoływał we mnie wzruszenie. Mam nadzieję, że każdy, kto choć raz miał złamane serce odnajdzie w tym utworze swoją historię.” – Pola Rise.

POSŁUCHAJ UTWORU „BEZ”

Piosenka BEZ powstała we współpracy z Marcinem Borsem, producentem oraz Rafałem Olewnickim, kompozytorem i perkusistą zespołu Poli. Klip wyreżyserował a Pola, a za zdjęcia odpowiada Arek Powalka
 
Album HIKIKOMORI ukaże się już 12.03.2023

ZAMÓW „HIKIKOMORI” EDYCJĘ SPECJALNĄ

ZAMÓW WYJĄTKOWY TRZYKOLOROWY WINYL

ZAMÓW „HIKIKOMORI” EDYCJĘ PODSTAWOWĄ

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s