Co czujecie PO ROZMOWIE? Agnieszka Musiał z Leskim czule na chwilę przed Walentynkami

Niespełna miesiąc po wydaniu albumu JESTEM U SIEBIE, Agnieszka Musiał zaprasza w delikatną podróż do chwil tuż po… rozmowie. W tę podróż wybrała się wraz z Leskim.

Od 18. stycznia najnowszy album Agnieszki Musiał (wyd. Agora Muzyka) jest dostępny we wszystkich serwisach streamingowych oraz najważniejszych sklepach muzycznych. 

POSŁUCHAJ JESTEM U SIEBIE W STREMIE

JESTEM U SIEBIE to czternaście zmyślonych historii, które wydarzyły się naprawdę. Pierwszą z nich była właśnie… A niech opowie o tym sama Agnieszka:

„Po rozmowie”  jest pierwszą piosenką, która powstała na albumie. To zapis uczucia, które towarzyszy po rozmowie z kimś kto jest dla nas bliski. Niespodziewanie, na kilka tygodni przed oddaniem całego materiału do piosenki dograł się Leski, jego wrażliwość wzmocniła jeszcze bardziej przesłanie. Chciałam żeby obraz płynął tak jak płynie tekst, żeby też falował jak faluje muzyka. Wiem, że opowiadam trochę metaforami ale ten klip trzeba zobaczyć… a piosnkę posłuchać. Odrazu zrozumiecie ♡ 

Współpraca z reżyserką Sylwią Smoczyńską i autorem zdjęć Marcinem Kopcem to jak balansowanie miedzy snem a jawą, bo nie spodziewałam się, że ktoś w tak trafny sposób może ująć duszę tej piosenki.”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s