„High” – nowy singiel Allevrax!

„High” to nowy, kolejny już, singiel polskiej producentki Allevrax, mieszkającej na co dzień w Berilinie. Tym razem, do współpracy, zaprosiła wokalistę Obiena. Jak mówi sama autorka, to idealny numer na dyskotekowy parkiet.

SŁUCHAJ W STREAMIE

„High” opowiada historię nowej miłości, która nas uskrzydla i wznosi ponad wszelkie przeciwności losu, przynajmniej w naszych głowach. Nieważne, gdzie – ważne, że razem, nawet jeśli ma to trwać krótką chwilę. Jak wtedy, kiedy pełni entuzjazmu wybieramy się wieczorem z domu, tak „High” wprowadza nas na parkiet by rzucić się w wir tańca i rozpocząć noc przygód, z lekkością ducha i otwartym sercem. 

Allevrax, tym razem, zaprosiła do współpracy, również mieszkającego w Berlinie, wokalistę Obiena. Tak mówi o współpracy z nim:

„High” jest utworem, który przez dłuższy czas szukał swojego wokalisty. Poszukiwania trwały do momentu, gdy spotkałam Obiena. Od razu poczuliśmy nić porozumienia i wzięliśmy się do pracy. Całość napisaliśmy w niecałe dwie godziny, a z każdym wersem byliśmy co raz bardziej pewni tego, że idziemy w dobrym kierunku. „High” to utwór przede wszystkim taneczny i dlatego też zależało nam na tym, aby i tekst dorównywał energii kompozycji. Obien ma wyjątkowy głos, który od zawsze wyobrażałam sobie w tej piosence i cieszę się, że w końcu przyszedł czas na to, aby „High” ujrzał światło dzienne. 

https://www.facebook.com/Allevrax

https://www.instagram.com/allevrax

https://www.tiktok.com/@allevrax

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s