bryska „to był fajny rok”!

Najlepszy rok w jej karierze? Tego nie wie nikt, ale przynajmniej mamy z niego świetny, przebojowy kawałek! Oto „to był fajny rok” bryskiej!

SŁUCHAJ W STREAMIE

Platynowa Płyta długogrająca, single uhonorowane Złotem, Platyną i Podwójną Platyną4 hity radiowe, prawie 50 zagranych koncertów i występów telewizyjnych, miliony odtworzeń w streamingu… można by długo wymieniać 🙂 Ważne, że rok 2022 był dla bryskiej przełomowy! Okrzyknięta rok wcześniej muzyczną nadzieją artystka udowodniła, że wiara w nią nie była na wyrost, a muzyka pop może być przebojowa i jednocześnie mądra i zabawna. Czyli dokładnie taka, jaką tworzy bryska. Wszystko działo się na oczach telewidzów, fanów, którzy podziwiali ją na występach oraz przy wsparciu słuchaczy, których liczba rośnie regularnie z jednej premiery singla na kolejną. 

To wszystko złożyło się na piosenkę „to był fajny rok”, która ma premierę właśnie dzisiaj. Utworowi towarzyszy teledysk z fragmentami zakulisowych ujęć z klipów, sesji zdjęciowych i wspomnianych koncertów. To tylko 12 miesięcy, ale najbardziej przebojowych, jakie słyszeliście!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s