wiśniosz – „bez serca bedziesz taka lekka”

wiśniosz to młody artysta z Polski. Zainspirowany subkulturą emo, gatunkiem muzycznym jakim jest pop punk oraz wybitnymi raperami jest w trakcie nagrywania płyty, której premiera odbędzie się na wakacje 2023. Pomimo faktu, iż jego muzyka jest dość skoczna, miejscami wręcz euforyczna, słowa, które z siebie wykrzykuje (bądź też stonowanym tonem wypowiada) zabiorą nas w mroczne i nieprzyjemnie znajome odmęty ludzkiego charakteru, opisując problemy, z którymi niestety w dzisiejszym świecie wielu z nas boryka się na co dzień.

SŁUCHAJ W STREMIE

Depresja, ciągła walka z uzależnieniem, poczucie zagubienia połączone ze znikomą chęcią bycia odnalezionym, zepsuta relacja z samym sobą, długi i wyczerpujący proces terapii, traumy rodzinne i toksyczni kochankowie to tylko niektóre z tematów jakich możemy się spodziewać po nadchodzących singlach. Zdarzy nam się też zetknąć z bardziej optymistycznymi obserwacjami, głównie związanymi z ekscytacją jaka idzie w parze z pogonią. pogonią za szczęściem, za adrenaliną, za miłością i za naszym własnym kątem, który być może pewnego dnia będziemy w stanie nazwać domem.

Zanim zdołał uspokoić swoje demony w stopniu wystarczającym do rozpoczęcia prac nad obecnym projektem muzycznym, mikołaj (bo tak ma na imię nas wschodzący muzyk) poświęcił dużo czasu na to aby się odnaleźć. Ukończył studia aktorskie, grał w punkrockowym zespole w Wielkiej Brytanii, a także przemierzył autostopem całą Amerykę centralną.

Jego pierwszy singiel ‘bez serca bedziesz taka lekka’ opowiada o wstręcie, wręcz nienawiści, do samego siebie, o samotności, o rozpaczy i o poszukiwaniu drogi ucieczki w chaosie wywołanym używkami. Możemy się jednak spodziewać energicznego rockowego hymnu, który prędzej skłoni nas do ‘wytańczenia’ naszych problemów, niż do tego aby się nad nimi pochylić i zapłakać.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s