Oranżada zapowiada album ‚Karma Tango’ singlem „Totalizator”

Piosenka ‚Totalizator‚ zapowiadająca płytę ‚Karma Tango‚ wydawaną przez Audio Cave 24.02.2023 wybawia nas od pytań w jakim kierunku podąża Oranżada. Ta płyta to jazda po wszystkich stylach i konceptach, jakie można na luzie i bez spiny sobie zmieszać bez oglądania się za siebie.

ZAMÓW ALBUM

Zespół o utworze ‚Totalizator‚: „Ta piosenka jest o złym czasie, który biegnie ku końcowi. Kilka ostatnich lat „dziwnego święta” zła wypala się. To również piosenka o tym, jak wiatr zmian powoli i niezmiennie wbrew codziennym doniesieniom dmie i przynosi jak by nie było nowy lepszy świat.

SŁUCHAJ „Totalizator” W STREAMIE

Oranżada w tym roku świętuje 20.lecie swojej drogi artystycznej. Jak lepiej uświetnić taką rocznicę niż wydaniem nowej studyjnej płyty? To przecież najlepszy znak że zespół jest żywym artystycznym organizmem i dopiero się rozkręca. Tak właśnie będzie na płycie ‘Karma Tango’, której wydanie zespół zapowiada na 24 lutego 2023 roku.

Oranżada to ewenement na scenie polskiego rocka. Zespół powstał w 2002 roku w Otwocku i od tamtego czasu przeszedł długą ścieżkę na scenie niezależnej. ‘Karma Tango’ to pierwszy od 10 lat album studyjny zespołu. Dziesięć nowych autorskich kompozycji Oranżady. Pięć po polsku i pięć po angielsku. 

Pierwszym utworem zwiastującym ten album był singiel ‚Tyle Dróg’ (gościnnie Emily Bones z zespołu Tekla Goldman)

SŁUCHAJ „Tyle Dróg” W STREAMIE

Na albumie ‚Karma Tango‚ ukuty przez zespół termin ‘psychodelicje’ będzie prowadzić słuchacza przez świat stworzony przez zespół, w którym jedyną pewną jest słońce, a nam każe się meandrować przez dziwne gęstwiny nowych technologii, finansów, gdzie jedyną opcją jest schować się na chwilę we własnej wyobraźni, lub w ramionach ukochanej osoby, a życie to nieustanna gonitwa za terminami i kupowaniem wciąż lepszego produktu.

W nagrywaniu płyty wzięły gościnnie udział: Emily Bones (Tekla Goldman) – wokalizy i Helena Perek – flet.

Oranżada to:
Robert Derlatka: gitara basowa i śpiew,
Michał Krysztofiak: gitara elektryczna i śpiew,
Maciej Łabudzki: pianino elektryczne, perkusja, flety
Artur Rzempołuch: perkusja.

Linki:
FB: https://www.facebook.com/oranzadaotwock
Bandcamp: https://oranzada.bandcamp.com/
YT: https://www.youtube.com/watch?v=56TP3CUDgPw

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s