Sceny rodem z kina sci-fi w klipie katowickiego trio

Zespół Fish Basket nie boi się eksperymentów. Nie inaczej jest w ich najnowszym teledysku do utworu „Imaginarium” Już sam utwór przyciąga enigmatyczną melodią, która prowadzi nas przez rozbudową, barwną kompozycję.

Przekaz muzyków wzmacnia dosłownie kosmiczny klip. Sceny na pierwszy rzut oka przypominają animację, jednak większość z nich została klasycznie wyreżyserowana i zagrana. Materiał wideo wzbogacono o efekty wizualne, wygenerowane z użyciem sztucznej inteligencji. Członkowie zespołu wspólnie stworzyli kostiumy, które przy pomocy nowoczesnych, komputerowych technologii nabrały charakteru postaci z innych galaktyk. Fabuła, to historia trzech bohaterów poszukujących przepisu na tytułowe Imaginarium. Muszą jednak stawić czoła tajemniczemu Złolowi, który zrobi wszystko, by udaremnić ich plan. Całość ogląda się niczym pełnoprawny krótkometrażowy film.

Muzykę zarejestrowano w sali prób zespołu, a mix i mastering wykonał Maciej Karbowski z Nebula Studio. „Imaginarium” jest zapowiedzią nadchodzącej drugiej płyty zespołu.

https://www.facebook.com/fishbasketband

https://www.instagram.com/fishbasketband/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s