Antosia Witkosz – singiel „Wielka Woda”

Antosia Witkosz to kolejny powiew młodości na polskiej scenie muzycznej. Czternastolatka swój pierwszy krok stawia z brawurową finezją, która pomaga jej połączyć niebanalny tekst z ciekawą aranżacją. Posłuchajcie więc jej debiutanckiego singla zatytułowanego „Wielka Woda” już teraz!

„Wielka Woda”, czyli debiutancki singiel Antosi Witkosz to opowieść o rozterkach otaczającego nas świata, który oddziałuje na nas na każdym kroku. Zderzający się jak ze ścianą młodzi ludzie raz za razem starają się jednak odczarować jego wygląd, udowadniając wielu, że znieczulica i obojętność, które króluje w dzisiejszych czasach, mogą zostać pokonane. Dowodem na to jest utwór czternastolatki, który staje się manifestem oryginalności, bo chcąc płynąć pod prąd, stale poszukujemy przecież wsparcia w drugim człowieku.

To pierwszy, stumilowy krok w karierze młodej, delikatnej dziewczyny, która rozpoczyna swoją przygodę z muzyką. Nawiązując do tytułowej „Wielkiej Wody” tekst jest także odniesieniem do czasów Powodzi tysiąclecia, podczas której pomimo zatopienia dóbr materialnych, udało się odratować te najważniejsze wartości, które w obecnych czasach tak często są pomijane.

Za tekst, muzykę i produkcję utworu odpowiada duet LENDA/KOZUB, a sama kompozycja jest jedną z głównych nagród Międzynarodowego Festiwalu Piosenki MY SONG.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s