The Storks z nowym video do singla „Biały koń”

Zespół The Storks ciągle skutecznie promuje swój album „Próbny lot”, wydany w 2022 roku. Właśnie ukazał się teledysk do singla „Biały koń”. To bardzo sugestywne video, poruszające ważne kwestie.

Zgodnie z danymi Światowej Organizacji Zdrowia średnio 1 na 3 kobiety na Świecie, doświadczyła przemocy a 30% kobiet padło ofiarą jednej z form przemocy ze strony partnera. Właśnie nad tym problemem pochylił się zespół The Storks, realizując swój najnowszy teledysk do piosenki „Biały Koń”.

Jak mówią:

Fabuła naszego klipu staje zdecydowanie po stronie, powstrzymania przemocy wobec ludzi i zwierząt, której rodzi się coraz więcej na naszym globie. Problem ten jest często marginalizowany, a w szczególności w krajach arabskich, w większości których, kobiety nie mają żadnych praw. W ten sposób pragniemy zwrócić uwagę wszystkich, na ten ogromny problem dotykający istot żywych. Pragniemy aby nasz teledysk stał się jednym z wielu głosów zwracających uwagę na to bezsensowne i karygodne zjawisko. Stąd wynika nasza prośba, aby wszystkim, którym nie jest obojętny ten problem, udostępniali ten klip wraz tym opisem na wszelkich platformach społecznościowych.

Utwór promuje płytę „Próbny lot”, która ukazała się w okresie letnim 2022 roku. Album jest dostępny na wszystkich platformach streamingowych oraz w wersji fizycznej.

THE STROKS w socialach:

Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100063601340201

Instagram: https://www.instagram.com/the_storks_pl/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s