HEROOSKE O WPŁYWIE KRYPTOWALUT W UTWORZE „ETHEREUM”

herooske z udziałem rapera Pay prezentuje najnowszy utwór „Ethereum”.

SŁUCHAJ W STREAMIE

herooske to młody twórca, który na przestrzeni lat rozwinął sie na platformach społecznościowych. Zaczynał jako youtuber, i zebrał pokaźną liczbę ponad 290 tysięcy subskrypcji. Jego filmy opierały się głównie w tematyce gier, jednakże z czasem obudził w sobie pasję do muzyki. Teraz artysta stawia przed sobą nowy cel, a mianowicie muzykę. Zawsze w głębi duszy go to interesowało, jak i intrygowało, czego owocem jest jego pierwszy singiel, jak i dalekosiężne plany na wydanie długogrającej płyty. herooske w swoim dzieciństwie zmagał się z dużym hejtem odnoszącym się do jego działań w sieci jak i jego pasji przez co nabrał ogromną determinację do swoich dalszych działań.

Najnowszy utwór herooske to Ethereum”, którego tematem przewodnim są kryptowaluty i ich obecność w rzeczywistości. Młody raper postanowił ukazać swoje spojrzenie na ten fenomen poprzez swoją muzykę i tekst piosenki. W utworze znajdziemy refleksje na temat tego, jak kryptowaluty zmieniają nasze codzienne życie i jak duży wpływ mają one na gospodarkę światową.

Pod względem technicznym to połączenie elektronicznej muzyki z hip-hopowym flow, co sprawia, że jest to bardzo interesujący mix.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s