Brainfreezer zapowiada „ASNR” singlem „Chyba mi odbiło”

„Chyba mi odbiło” to pierwszy singiel promujący album „ASNR (EP)” Brainfreezera – producenta i wokalisty z Poznania.

POSŁUCHAJ W STREAMIE

To krótka, autoironiczna opowieść o nerwicy, meltdownie i poszukiwaniu samoświadomości. Ten nagrany na około-trapowym, słowiańsko-bałkańskim bicie kawałek można uznać za idealne wprowadzenie w brzmieniowy labirynt „Albumu stylizowanego na rap”. Jest to też ukłon w kierunku słuchaczy – muzyczna zachęta do traktowania z odrobiną dystansu zarówno siebie, jak i hip-hopu.

Za wszystkie elementy tej produkcji – kompozycja, tekst, wokale, sampling etc. odpowiedzialny jest Brainfreezer.

Album „ASNR (EP)” ukaże się w I kwartale roku 2023

Krzysztof Brainfreezer Spychała – kompozytor, producent muzyczny, realizator dźwięku i autor tekstów. Multiinstrumentalista i wokalista. Współpracował z takimi artystami jak Słoń (złota płyta za album „Mutylator” i „Redrum”), Marika, Dawid Kwiatkowski, Mag Chlebowska, O.Y.S., Liber itd. 

Komponował muzykę do filmów, seriali i teatru (m.in. „Na wspólnej”, „7 rzeczy których nie wiecie o facetach”). Produkował również na rzecz gamedev-u, influencerów i twórców Youtube/TikTok. Zaufali mu m.in. Loczniki, Sfilmowani, JEMERCED czy SuperStyler blog. Jego soundtrack do gry M.E.A.T. RPG został pozytywnie przyjęty przez graczy i słuchaczy na całym świecie.

Prezenter i lektor, prowadzący niegdyś autorską audycję ‚Kurs muzyki’ w Radiu Merkury/Radiu Poznań. Absolwent POSM II st. Im. Mieczysława Karłowicza (spec. Altówka)

https://www.instagram.com/brejn_r

https://www.iambrainfreezer.com

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s