Trzeba robić to co się kocha i mocno w siebie wierzyć – Karolina Szczurowska [WYWIAD]

Karolina Szczurowska to 20-letnia artystka młodego pokolenia, która zadebiutowała w 2018 roku w programie „The Voice of Kids” w drużynie Dawida Kwiatkowskiego, dwa lata później wydała swój debiutancki album pt. „KARO” na której znalazło się 10 utworów z czego, aż 5 utworów była singlami m.in.  utwór pt. „Poranna” z Antkiem Smykiewiczem. Album zdobył bardzo dobre recenzje od dziennikarzy oraz słuchaczy. Do dnia dzisiejszego utwory grane są w wielu stacjach regionalnych. W 2021 roku Artystka wzięła udział w dorosłej edycji programu „The Voice of Poland” trafiając do drużyny Marka Piekarczyka. Po rocznej przerwie spowodowanej rozpoczęciem studiów medycznych powraca z nowym materiałem, który jest podziękowaniem za dotychczasowe wsparcie odbiorców, jednocześnie zakończeniem pewnego artystycznego etapu a zarazem zapowiedzią nowego wizerunku, który zbliża się wielkimi krokami. Skąd wzięła się jej pasja do muzyki”? Jak postrzega bycie Artystą? Jakie ma relacje z Markiem Piekarczykim? Sprawdźcie w wywiadzie!

Skąd wzięła się u Ciebie pasja do muzyki? 

Karolina Szczurowska: Z mojej rodziny, mam bardzo muzykalną rodzinę i będą dzieckiem obserwowałam. Moja babcia jako pierwsza zaprowadziła mnie do nauczyciela śpiewu, gdy miałam 4-ry lata. Natomiast tata pokazał mi pierwsze chwyty na gitarze, bardzo często razem gramy i śpiewamy.

Bycie na scenie to już Twój pomysł na życie czy tylko odskocznia?

Karolina Szczurowska: I to i to, chciałabym, aby był jednym z pomysłów na życie połączonym z odskocznią.

Czy bycie Artystą w XXI wieku jest łatwym zadaniem?

Karolina Szczurowska: Jest to dosyć ciężkie, ponieważ mamy teraz przesyt nowych artystów na scenie i bardzo cieżko jest zostać zauważonym. Jednak trzeba robić to co się kocha i mocno w siebie wierzyć, a szczerość się obroni prędzej czy później

Myślisz, że Artyści, których widzimy na scenie mają też drugą pracę?

Karolina Szczurowska: Myślę, że niektórzy na pewno mają gdzieś pewne inwestycje bądź firmy. Pandemia pokazała nam, że nawet u Topowego artysty musi być plan B.

Czy pandemia spowodowała przesiew artystów na polskim rynku?

Karolina Szczurowska: Myślę, że wręcz przeciwnie. Dzięki temu, że jedynym źródłem muzyki wtedy był internet, wyłonił on nowych artystów min. Taka platforma jak TikTok.

Czy oglądałaś tegoroczną edycję Voice’a?

Karolina Szczurowska: Niestety, tylko urywki.

Gdybyś poszła do minionej edycji programu również wybrałabyś Marka?

Karolina Szczurowska: Tak, nie zmieniłabym swojego wyboru. Uważam go za świetnego Artystę oraz człowieka.

Jak wspominasz współpracę z Markiem?

Karolina Szczurowska: Bardzo dobrze, dał mi wiele cennych wskazówek. Mimo różnicy wieku bardzo szybko udało się nam nawiązać kontakt. Po programie także otrzymałam od niego wparcie oraz nawet z nim zaśpiewałam! Co było moim marzeniem.

Utrzymujesz z nim dotychczas kontakt?

Karolina Szczurowska: Tak, sporadycznie wymienimy się sms.

Myślisz, że gdybyś potrzebowała pomocy, porady muzycznej. Marek by Ci pomógł?

Karolina Szczurowska: Tak! Przy premierze ostatniego utworu dostałam od niego bardzo miłe słowa na temat piosenki, także myślę, że gdybym potrzebowała porady to na pewno bym ją otrzymała.

Myślałaś kiedyś nad duetem z Markiem?

Karolina Szczurowska: Szczerze mówiąc byłoby to naprawdę świetne połączenie, więc kto wie, może kiedyś dojdzie do takiej współpracy. Byłabym bardzo szczęśliwa.

Instagram www.instagram.com/karolina.szczurowska

YouTube www.youtube.com/KaroSzczurowska

Facebook: www.facebook.com/KarolinaSzczurowskaOfficial

Tik Tok www.tiktok.com/@karo_music

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s