Patty powraca z świątecznym singlem i teledyskiem „Magiczny Czas”!

Jej fani długo czekali na ten moment. Autorka jednego z największych przebojów minionej dekady, „(Zabiłeś Tę Miłość) Nie Ma Nas” – Patty, powraca po czterech latach przerwy wydawniczej z nowym, świątecznym utworem „Magiczny Czas”. Premierowy singiel jest już dostępny we wszystkich serwisach streamingowych, a towarzyszący mu klip można obejrzeć na oficjalnym kanale YouTube artystki.

„Magiczny Czas” to bardzo radosna i melodyjna propozycja, przygotowana przez Patty i Mariusza Menesa na zbliżające się wielkimi krokami Święta Bożego Narodzenia. Utwór, od pierwszych sekund trwania wprowadza słuchacza w wyjątkowy nastrój, a to za sprawą charakterystycznych dla muzyki bożonarodzeniowej dzwoneczków, ciepłych brzmień analogowych instrumentów oraz dynamiki aranżacji. Całości dopełnia niski wokal Patty, bezbłędnie dający się rozpoznać po pierwszym, wyśpiewanym przez nią dźwięku.

SŁUCHAJ W STREAMIE

W obrazie zarejestrowanym do „Magicznego Czasu” piosenkarka pokazuje widzom swoją rodzinę, a zwłaszcza dwuletnią córeczkę Julię, która urokiem osobistym skradła serca obserwatorów Patty na TikToku.

10 grudnia minęło dokładnie 10 lat od dnia, w którym opublikowany został teledysk do «(Zabiłeś Tę Miłość) Nie Ma Nas», czyli piosenki, która zmieniła moje życie i spowodowała, że zaczęły się spełniać moje marzenia o profesjonalnym nagrywaniu autorskiej twórczości. Po kilku latach wydawania singli, koncertowania i obecności w mediach, z powodów osobistych i innych okoliczności, musiałam na jakiś czas wstrzymać rozwój kariery. Od kilku miesięcy myślałam nad powrotem na rynek i doszłam do wniosku, że sprezentowanie moim fanom utworu świątecznego będzie dobrym pomysłem. Mam nadzieję, że «Magiczny Czas» przypadnie do gustu osobom, które są ze mną od 2012 roku, ale też nowym słuchaczom. Niech te dźwięki umilą Wam spotkania z bliskimi w te Święta!” – mówi Patty.

Patty, a właściwie Patrycja Dłutkiewicz-Workowska pochodzi z Łodzi, jest polską wokalistką, kompozytorką i autorką tekstów. Zadebiutowała w grudniu 2012 roku singlem „(Zabiłeś Tę Miłość) Nie Ma Nas”, który z miejsca stał się ogromnym hitem Internetu i stacji radiowych. Zrealizowany do niego teledysk, do dziś obejrzano ponad 54 mln razy (#1 na polskim VEVO w 2013 roku).
Dzięki „(Zabiłeś Tę Miłość) Nie Ma Nas” Patty, obok Eweliny Lisowskiej, Juli, Honoraty Skarbek i Natalii Szroeder była najpopularniejszą artystką młodego pokolenia w pierwszej połowie lat 2010-.
15 października 2013 roku na półki sklepów muzycznych trafił jej debiutancki album zatytułowany „Już Zmrok”. Z początkiem 2016 roku płyta uzyskała status ZŁOTEJ, sprzedając się w nakładzie 15 tys. egzemplarzy. To z niej pochodzą takie piosenki jak: „Dość Mam Kłamstw”, „Mów Co Chcesz”, „Krzyk” czy „Zaufaj Mi”.

Przez ostatnie 10 lat, Patty zagrała kilkanaście koncertów, występowała w programach telewizyjnych, brała udział w historycznym wydarzeniu „Artyści przeciw nienawiści”, którego pomysłodawczynią była Doda, wyszła za mąż, a także została mamą.

Nagraniem „Magiczny Czas” wraca na scenę muzyczną. Rok 2023 będzie obfity w nowości, co z pewnością zadowoli jej najwierniejszych słuchaczy, spragnionych kolejnych, szczerych i emocjonalnych kompozycji.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s