Zdechły Osa wyrusza w trasę koncertową! Artysta wystąpi w największych polskich miastach.

Reprezentant Thirdeye Mafii wraca ze swoją drugą płytą pt. “Breslau Hardcore”. Premiera albumu odbędzie się 17 lutego 2023 roku, a Osa – coraz bardziej zdechły – w marcu ramach trasy koncertowej odwiedzi Poznań, Gdańsk, Kraków, Wrocław, Katowice i Warszawę.

Zdechły Osa to Twórca, którego nie sposób nazwać ani raperem, ani rockmanem, ale bez wątpienia jest jedną z najbardziej wyrazistych osobowości polskiego undergroundu. Wielu określa go jako wywrotowca. Choć nie podlega łatwej klasyfikacji, to jednak z pewnością można odróżnić Go od innych młodych, polskich twórców.

Mocne brzmienia, punkowe teksty i jeszcze bardziej punkowa atmosfera na koncertach, której nie sposób doświadczyć nigdzie indziej niż właśnie u Zdechłego Osy i jego ekipy, tworzą unikalność tego projektu. Jak żaden inny potrafi ująć hedonistycznego i dekadenckiego ducha współczesności w formie krótkiej, brudnej, ale nie dającej się zapomnieć piosenki. Dawno żaden Artysta tak nie namieszał na polskiej scenie, jednocześnie otwarcie przyznając, że nie chce być wrzucany do worka z raperami, którzy kojarzą mu się z “wczutami” i “napinką”, od których on sam stroni. Na jego koncercie możecie spodziewać się kręcenia młynów pod sceną i zdartych gardeł jak na hardcore’owych gigach. Widzimy się!

TRASA

02.03.2023 Poznań, TAMA

11.03.2023 Gdańsk, B90 

16.03.2023 Kraków, KWADRAT 

23.03.2023 Wrocław, ZAKLĘTE REWIRY

24.03.2023 Katowice, P23

29.03.2023 Warszawa, PRAGA CENTRUM 

30.03.2023 Warszawa, PRAGA CENTRUM

KUP BILET

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s