LUBERT/STRZELBA ZE ŚWIĄTECZNĄ NIESPODZIANKĄ!

„Magia Świąt” to muzyczna propozycja zespołu Lubert/Strzelba na nadchodzące święta Bożego Narodzenia.

Przepiękna, melancholijna melodia okraszona wspaniałym głosem Karoliny „Strzelby ” Strzebońskiej zabiorą Was w magiczny czas Świąt pełnych wszechogarniającej miłości, bliskości i uśmiechu w rodzinnym gronie.

Lubert – Tomek Lubert
– tego wybitnego producenta, kompozytora, muzyka i lidera projektu przedstawiać nie trzeba. Znajomi z branży żartują, że jest „muzycznym alchemikiem” – czego się nie dotknie zamienia w złoto, platynę i diamenty.
 
Strzelba – Karolina Strzebońska (wokal)
– absolwentka szkoły muzycznej I i II stopnia w klasie wiolonczeli. Z muzyki utrzymuje się od najmłodszych lat. Już jako 15-latka śpiewała na weselach, co pozwoliło jej w późniejszym czasie na samodzielne utrzymywanie się i ukończenie studiów pedagogicznych w Krakowie i Warszawie. Uczestniczka w 12 edycji The Voice of Poland (początkowo w drużynie Tomsona i Barona, później skradziona przez Marka Piekarczyka doszła aż do ćwierćfinału). Na swoim koncie ma utwory zarówno w rockowym, jak i elektronicznym brzmieniu. Nie ogranicza się gatunkowo. Pasję do muzyki zaszczepił w niej tata, który niezmiennie uwielbia mocniejsze gitarowe brzmienia. To właśnie one mocno zakorzeniły się w jej głosie.

Zespół ma już na koncie single „Desire” i „Ogień„, a także cover kultowej kompozycji spod skrzydła Tomka Luberta „To Ty„. Z naszych informacji wynika, że kolejny singiel ma się ukazać tuż po nowym roku … Czekamy!

LUBERT/STRZELBA w social mediach:
Instagram: http://www.instagram.com/projektlubert
Facebook: http://www.facebook.com/projektlubert
Youtube: http://www.youtube.com/channel/UCL7JeK9Z24b4dsWH-VUfbLA

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s