KOLOROFONIA NIE ŚPI 

Po dwóch latach od ostatniego wydawnictwa i blisko czterech od drugiej długogrającej płyty KOLOROFONIA powraca z nowym albumem zatytułowanym DOBRE WIEŚCI. Płyta wstępnie dostępna tylko w formie CD trafia do sieci, podobnie jak drugi album, dokładnie na Mikołajki. 

SŁUCHAJ W STREAMIE

Na przestrzeni ostatniego roku na kanale YouTube znalazły się wszystkie dotychczasowe single, jak i część nowego repertuaru w formie koncertowej. 

Wraz z płytą powraca również internetowa audycja KOLOROWIZJA, która od czterech lat, czyli czasów drugiego albumu, pomaga promować tę twórczość nie tylko poprzez YouTube, czy TikTok, ale ponownie i Facebook, od którego zaczynała. Również koncerty, których publiczność składa się po części z Polonii, podobnie jak audycje, organizowane są w formie biletowanych transmisji na żywo. 

KOLOROFONIA to Michał Kisielewski, pomysłodawca, autor tekstów, a także twarz i głos tego projektu oraz Albert Toruński, autor muzyki, zarówno na płytach, jak i w audycjach, odpowiedzialny za warstwę muzyczną tego przedsięwzięcia. 

Na koncie ma dwa długogrające albumy: 

PODZIEMNY KANAŁ, CO PROWADZI NA WOLNOŚĆ [2015] 

TO JEST MUZYKA, KTÓREJ SŁUCHA SIĘ GŁOŚNO [2018] 

oraz dwa mini wydawnictwa, które ukazały się między albumami: 

2K16 EP [2016] 

7 EP [2020] 

Pod koniec 2022 roku ukazuje się trzecia płyta pt. DOBRE WIEŚCI, której podtytuł DOBRYCH WIEŚCI CZĘŚĆ PIERWSZA zapowiada kontynuację mającą pojawić się dużo szybciej, niż miało to miejsce w przypadku wcześniejszych pozycji w dyskografii. 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s