Zmysłowa Kizomba w wykonaniu Joli Tarnawy – premiera teledysku do piosenki „Jeden Gest”

Wokalistka i autorka Jola Tarnawa, znana ze współpracy z wieloma gwiazdami polskiej sceny, świętuję premierę pierwszego singla zapowiadającego jej album. „Jeden Gest” stworzony jest w stylu Kizomba – gatunku muzyki oraz stylu tańca stworzonego w Angoli, który zyskał popularność w Portugalii. Singiel jest sensualny  i wydobywa wszystkie ukryte emocje.

Jola Tarnawa od wielu lat koncertowała w kraju i za oceanem gdzie w 2015 roku rozpoczęła współpracę z uznanym kompozytorem i muzykiem. Tomaszem Lubertem. Współpraca z Tomkiem zaowocowała powstaniem wielu utworów m. in. piosenką „mów mi wszystko”, która była prezentowana w wielu stacjach radiowych. W 2016 roku rozpoczęła współpracę z Michałem Kacprzakiem – kompozytorem , producentem muzycznym, autorem tekstów. Michał współpracuję m.in. z takimi artystami jak Peja, Paulla, Kubańczyk,  Sentino Czy  DJ ADAMUS. W styczniu 2017 roku ukazała się piosenka pt. „Bez końca”, która była propozycją do Eurowizji 2018. Pod koniec 2018 roku  ukazał się album zatytułowany „Bez końca” gdzie zostały przedstawione piosenki skomponowane przez Kacprzak Sound i Tomka Luberta.

Obecnie Jola Tarnawa kończy pracę nad kolejnym albumem. Jej pierwszym efektem jest „Jeden Gest”. Jak sama o nim mówi: Utwór to zmysłowa kizomba, opowiadająca o uczuciu, emocjach i namiętności zamkniętej w atmosferze miłości.

 Teledysk do ‚Jednego Gestu’ zrealizowany został w Hiszpanii, pokazuje związek i relację dwojga osób pod nocnym niebem Ibizy. Można go oglądać na kanale YT Artystki. Utwór w wersji audio jest oczywiście dostępny na wszystkich platformach streamingowych.

https://www.facebook.com/jolatarnawaofficial

https://www.instagram.com/jola_tarnawa/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s