NOSOWSKA ODŚWIEŻA HIT ZESPOŁU ZAKOPOWER W RAMACH AKCJI KAYAX XX REWORK

Do akcji Kayax XX Rework, która świętuje XX-lecie wytwórni Kayax, dołącza sama NOSOWSKA. Artystka postanowiła przygotować zaskakujący rework wielkiego hitu zespołu Zakopower “Boso”.

Założona przez Kayah i Tomika Grewińskiego wytwórnia Kayax świętuje w tym roku swoje dwudziestolecie. Z tej okazji powstała akcja “Kayax XX Rework”, w której Artyści tworzą nowe, zaskakujące wersje największych przebojów z katalogu wytwórni. Do tej pory w akcji wzięli udział: Krzysztof Zalewski, Mery Spolsky, Arek Kłusowski, Ania Leon, Julia Wieniawa w duecie z Kubą Karasiem, Natalia Przybysz, Reni Jusis, Cooks, Sarsa, Skubas w duecie z Basią Wrońską, thekayetan oraz Kayah w duecie z Julią Wieniawą.

W tym tygodniu do akcji dołączył zespół Muchy, który w czwartek wydał swoją wersję przeboju Marii Peszek “Moje miasto”, a dziś swój rework prezentuje NOSOWSKA. Artystka przygotowała nową wersję wielkiego hitu zespołu Zakopower “Boso”. Utwór został wydany w 2011 roku i promował trzeci album zespołu o tym samym tytule. Autorami tekstu są Sebastian Karpiel-Bułecka oraz Bartłomiej Kudasik, a muzykę skomponował Mateusz Pospieszalski. Swoją poruszającą wersję NOSOWSKA stworzyła we współpracy z Pawłem Krawczykiem.

Utworowi towarzyszy visual, w którym gościnnie występuje Sebastian Karpiel-Bułecka.

To nie koniec akcji Kayax XX Rework. Już wkrótce ukażą się kolejne single,a zwieńczeniem świętowania XX-lecia Kayaxu będzie składanka, na której znajdą się wszystkie wydane utwory. Premiera pod koniec roku.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s