ASSTER wydaje nowy singiel „Legendarna” i zapowiada debiutancki solowy album!

ASSTER to pochodzący z Łodzi, młody reprezentant polskiej sceny rapowej. Z łatwością odnajduje się w nowoczesnych brzmieniach ukazując przy tym niezwykle bogaty warsztat. Od dzieciństwa zajmował się muzyką, rozwijając swoje umiejętności wokalne na zajęciach śpiewu. Niewspomagany efektami, czysty głos, osadzony w średnich rejestrach pozwala mu doskonale lawirować na granicy rapowo-trapowych brzmień. Jego ostatnie single na portalach streamingowych osiągają kilkaset tysięcy wyświetleń. Doceniony w branży poprzez najważniejszych dziennikarzy i twórców sceny.

„LEGENDARNA” to kolejna propozycja od Asstera. Świetny rapowy i tekstowy warsztat Asstera oraz jego determinacja w dążeniu po swoje sprawiają, że artysta z pełnym przekonaniem może deklarować: „Dzisiaj dla nich jestem ktoś, jak wcześniej byli na nie”. Do tego wyrazisty, energetyczny beat, samplujący „Dark Paradise” Lany Del Rey i mamy kolejny hit. Asster wjeżdża na rapowe salony białą limuzyną – nie tylko w teledysku.

Jego debiutancka płyta pojawi się w pierwszym kwartale nowego roku. Oprócz solowych kawałków artysty usłyszymy na niej numery z największymi gwiazdami w polskim rapie.

Singiel jest już dostępny w serwisach cyfrowych: 
https://e-muzyka.ffm.to/assterlegendarna

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s