„Nie tęsknię za nikim” – nowa bryska w coverze hitu z lat 70.!

Najnowszy singiel bryskiej „Nie tęsknię za nikim” to muzyczna i wizualna wycieczka w klimaty retro, oczywiście w typowym dla niej bryskim stylu.

POSŁUCHAJ W CYFRZE

Kariera bryskiej rozwija się w zawrotnym tempie. Debiutująca w ub.r. artystka jest aktualnie 3. najpopularniejszą polską wokalistką na Spotify, a jej każda nowa premiera wprowadza ogromne zamieszanie na rynku ambitnej muzyki pop – czy to z okazji wydawania własnych utworów, remixów, piosenek do filmu czy tak jak teraz – serialu. „Nie tęsknię za nikim” to nowa, bryska wersja zapomnianego hitu Steni Kozłowskiej z lat 70. ubiegłego wieku, a także główny motyw muzyczny serialu telewizyjnego „To nie ze mną”. Ten od 16 października emitowany będzie na kanale Stopklatka.

Utworowi towarzyszy utrzymany w klimatach retro klip w reżyserii stałego współpracownika bryskiej – Alana Kępskiego, twórcy ponad pięćdziesięciu teledysków i autora filmów dokumentalnych. Elementy graficzne wykorzystane w klipie nawiązują do oprawy serialu.

Po pracowitym koncertowo i wydawniczo lecie bryska nie zwalnia tempa i przygotowuje dla swoich fanów mnóstwo niespodzianek na jesień. Szczegóły już wkrótce!

M MAG POLECA: JESTEM TROCHĘ JAK MINI KARABIN MASZYNOWY DO TWORZENIA PIOSENEK – BRYSKA [WYWIAD]

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s