BEMY wyjaśniają kim jest „Cheugy” w swoim najnowszym singlu

Ich lato było wyjątkowo aktywne, pełne wywiadów, koncertów, w tym także we Francji, gdzie zespół planuje grać coraz częściej. Wisienką na torcie była nominacja do Bursztynowego Słowika i koncert w sopockim amfiteatrze. Czas najwyższy na nową muzykę od BEMY.

Po „6 Seconds” oraz „Better Life” BEMY prezentują swój kolejny singiel o zagadkowym tytule „Cheugy”. Co oznacza to zapoczątkowane przez generację Z słowo? 

To określenie na estetykę millenialsów i trendy z wczesnych lat 2010′. I tak oto cheugy stały się mom jeans, tabliczki z napisem „live, laugh, love” oraz bycie girl boss na pokaz, czyli wszystko to, czym od jakiegoś czasu wypełnione są media społecznościowe.

To w dużym skrócie osoba, która próbuje. Próbuje ZA BARDZO. Nieważne czy chodzi o gonienie za sławą, miłością, pieniędzmi czy po prostu modą. Każdy zna kogoś, kto jest cheugy. Nasza piosenka opowiada o ludziach, którzy są trochę za bardzo zafiksowani na byciu kimś” – mówią o znaczeniu „Cheugy” członkowie zespołu BEMY.

Do utworu powstał teledysk, za którego produkcję odpowiada ekipa MIND Productions, znana z współpracy m.in. z Krystianem Ochmanem, Qrym, Carlą Fernandes czy DARIĄ. W klipie u boku muzyków z BEMY występuje Patrycja Sobolewska, finalistka 9. edycji Top Model.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s