Cztery Pory Miłowania – koncert w Gdyni

Już 4 grudnia w Gdyni wystąpi zespół Cztery Pory Miłowania. To znakomita okazji do posłuchania muzyki, która dostarcza głębokich wzruszeń.

Poniżej kilka opinii dotyczących koncertów zespołu:

„Wzruszający koncert. Pięknie, lirycznie, miód na wrażliwe serca. Dziękuję za prawie 2 godziny oderwania od codzienności. Polecam.”

„Jeśli Twoja dusza tęskni za łagodnością i prostotą, jeśli twoje uszy tęsknią za muzyką a nie hałasem, jeśli jeszcze ważny dla ciebie jest drugi człowiek i nie zamieniłeś uczuć na mamonę to jest to wydarzenie dla Ciebie. Wartościowe teksty ubrane piękną muzykę, cudnie zaśpiewane i zagrane przez wrażliwych ludzi.”

Cztery Pory Miłowania to zespół zawiązany w 2014 roku, wywodzący się z miejscowości Choczewo w województwie pomorskim. Działalność zespołu opiera się głównie na autorskiej muzyce członków zespołu pisanej do wierszy m.in. Piotra Konczaka, Piotra Brymasa, Bogdana Loebla, Edwarda Stachury, Aleksandry Bacińskiej i Toma Borkowskiego.

Cztery Pory Miłowania w czerwcu 2017 roku wydały debiutancką płytę pt. „Litania do…”, na której znalazło się 14 autorskich kompozycji z muzyką Michała Miotke i Patryka Wendrowskiego. Celem zespołu jest dzielenie się słowem ważnym, dotykającym codzienności, spraw ostatecznych i spraw- co do których nabieramy sztucznego dystansu, a dotyczą one wszystkich bez wyjątku. W kręgu zainteresowań artystycznych zespołu leży przede wszystkim człowiek i jego sprawy.  W 2020 roku ukazała się druga płyta zespołu pt. „W zamyśleniu”, zawierająca 18 utworów. W marcu 2022 roku ukazała się trzecia płyta zespołu pt. „W rytmie serca”, zawierająca 14 utworów.

Skład zespołu:  Małgorzata Miotke – śpiew, idiofony  Michał Miotke – śpiew, gitara akustyczna  Patryk Wendrowski – gitara basowa

BILETY:

https://bit.ly/CzteryPoryMiłowania_Gdynia_2022

Cztery Pory Miłowania

4 grudnia 2022, godz. 18:00

Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Z. Noskowskiego
ul. Bp. Dominika 13A, 81-402 Gdynia

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s