PAPRODZIAD & SPLAY PRZEDSTAWIAJĄ „1ONE”! CZEGOŚ TAKIEGO JESZCZE NIE SŁYSZELIŚCIE!

Elektroniczne, hipnotyzujące brzmienie, wyraziste wokal i niespotykana energia – taki właśnie jest utwór „1ONE” powstałego we współpracy SPLAY z PAPRODZIADEM! Dwóch fenomenalnych artystów jednoczy swoje siły w niezwykłym utworze „1ONE”.

Autorem kompozycji „1ONE”, jak i pomysłodawcą projektu SPLAY, jest Sławek Pietrzak – muzyk i producent. „1ONE” to zapowiedź wydawnictwa, które ukaże się w roku 2023 i zarazem kolejny utwór powstały we współpracy Sławka Pietrzaka z Danielem Maczurą. „1ONE” pobrzmiewa pulsującym, elektronicznym bitem, hipnotyzuje brzmieniem i intryguje swoim rytmem. To bardzo ciekawa kompozycja, przedstawiająca nową jakość na polskiej scenie. Autorem tekstu i wokalistą zarazem jest Paprodziad – Włodek Dembowski, znany m .in. z formacji Łąki Łan. O „1ONE” mówi tak: „Rośliny! Zwierzęta! Ludzie! Wszyscy jesteśmy jednym organizmem. Jesteśmy potrzebni tacy, jacy jesteśmy. Niezależnie od odmian, gatunków czy poglądów. By nie było jałowo. Niech żyje bioróżnorodność!”.

Tak tanecznego, energetycznego kawałka w doskonałym stylu jeszcze nie słyszeliście!
Piosence towarzyszy teledysk, który już można obejrzeć w platformie YouTube.

SPLAY to projekt muzyczny Sławka Pietrzaka – multiinstrumentalisty, kompozytora, producenta muzycznego i wydawcy, właściciela firmy SP Records. Wcześniej, pod szyldem Play Forever, tworzył m. in. z Tomaszem Stańką, Andrzejem Smolikiem, Olafem Deriglasoffem. W nowej odsłonie projektu Pietrzak zaprasza do współpracy kolejnych oryginalnych artystów i tworzy muzykę oryginalną, niesztampową – z wyraźnymi wpływami elektroniki, jazzu, hip-hopu, elementami rockowymi, a także dance’owymi.

Włodek Dembowski, znany wszystkim jako PAPRODZIAD, występuje w zespołach: m.in. Łąki Łan, Dziady Kazimierskie, November Project oraz różnych, często zaskakujących kolaboracjach. Od 20 lat na scenie. 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s