ARS LATRANS Orchestra – nowy singiel Sorry, wyszłam już

Sorry, wyszłam już – czyli singiel promujący nadchodzącą drugą płytę projektu Ars Latrans, to utwór opowiadający o nieustannych poszukiwaniach utraconej miłości, która niespodziewanie zniknęła. Tekst przepełniony jest płonącym uczuciem, bolesną tęsknotą, jak i wielką nadzieją na odnalezienie ukochanej osoby. Lekkości i beztroskiego klimatu utworu nadają charakterystyczne i niepowtarzalne dźwięki lat 2000.

POSŁUCHAJ W SERWISACH CYFROWYCH

ARS LATRANS Orchestra to autorski projekt muzyczny tworzony specjalnie na interdyscyplinarny festiwal sztuki organizowany przez Stowarzyszenie ARS LATRANS. Każdego roku kolektyw zaprasza do współpracy kilkunastu muzyków, którzy wspólnie komponują utwory inspirowane tematem festiwalu. 

W tym roku artyści zainspirowani duchem lat 2000, stworzyli mieniące się kolorami muzyczne arcydzieło, któremu przez pryzmat przeszłości nadali łatkę teraźniejszości, by razem ze słuchaczami móc na nowo przeżyć ten niezapomniany i szalony czas. 

W składzie Orkiestry usłyszymy między innymi takich wykonawców jak: runforrest (Grzegorz Wardęga), Odet (Aleksandra Dąbrowska), dybiński (Nikodem Dybiński), Gypsy and the Acid Queen (Kuba Jaworski), Clock Machine/kidei (Jakub Wojtas, Piotr Wykurz i Konrad Nikiel).

Muzyka stanowi pewien proces przemiany, która dokonywała się w każdym z nas na przełomie lat 90 i 00, w momencie wchodzenia w nieznane, naznaczone obawą, jak i obdarzone cudowną nadzieją na nowe lepsze jutro w nadchodzącym tysiącleciu. Spektakl muzyczny pozwoli nam zanurzyć się w otchłani wspomnień i przenieść się w czasie, by poczuć ówczesny beztroski i kiczowaty nastrój lat 2000. 

Ponadto przypomni nam, że kolorowy duch drzemie w każdym z nas i że to idealna okazja, by samemu nadać mu zupełnie nowe, wyjątkowe znaczenie. 

Już jesienią zapraszamy do Krakowa na ARS LATRANS FESTIVAL:
https://www.facebook.com/events/705967990704863 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s