Serce bije w rytm nowego singla Tonego Yoru

Tony Yoru śpiewa, Serca grają, a w rytm utworu pulsuje krew… 

Serce bije to energetyczne doładowanie, pop punkowa, drum’n’bassowa bomba, dynamiczna, wyrywająca z kapci… 

Tony Yoru dał się poznać ze swej alternatywnej, klimatycznej i bujającej strony. Teraz czerpiąc z drum’n’bassowych rytmów, we współpracy z duetem producenckim Serca, czyli Radkiem Baranowskim i Kamilem Jagiełłą, powstał dynamiczny pop punkowy utwór. Serce bije to bomba energii, dzięki której serce bije szybciej. A, że sprawa się tyczy relacji międzyludzkich – tym bardziej sprawia, że tętno wzrasta.  

Potrzeba bliskości, uczuć, walka o nie i relacje, niejednokrotnie rozczarowuje. Ciągłe poszukiwania męczą, a napotkanie osoby pozostawiają gorzki posmak. Serce nadal bije, choć coraz mniej pamięta czemu. Niestety, zauroczeniu i miłości często towarzyszy nienawiść mino, że nikt jej nigdy nie chce. 

Singiel Serce bije pulsuje od pierwszych nut, spokojnym głosem Tonego nabija rytm. Jednak, to tylko preludium. Wyrywa z fotela już w refrenie szybkim d’n’b bitem. Wybucha wraz z mocnym i przejętym wokalem Tonego.   

Takiego połączenia jeszcze w polskim popie nie było, a nam tęskno do dynamicznego i emocjonalnego uderzenia. Zatem polecamy, żywiąc nadzieję, że Wam też.  

POSŁUCHAJ W SERWISACH CYFROWYCH

Obserwuj Tony Yoru na: 

Instagram: https://www.instagram.com/tonyyoru

TikTok: https://www.tiktok.com/@tonyoru

Facebook: https://www.facebook.com/tonyyoru

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s