7 singiel IVO i St. Elmo, który ujawnia się również jako utalentowany raper!!

Równy z równym to próba przebrnięcia przez trudy relacji partnerskiej i temat równouprawnienia. Metafory i bezpośrednie zwroty. Sen i jawa. Czy życie we dwoje „jak równy z równym i za pan brat” jest w ogóle możliwe? Wbijający się w głowę flecik, głos IVO, trapowy bit autorstwa St. Elmo, który ujawnia się również jako utalentowany raper zaskakując swoją szesnastką; oraz wciągający refren – to wszystko sprawia, że mimo trudnego tematu Równy z równym ma szansę stać się letnim bangerem ’22.

POSŁUCHAJ W SERWISACH CYFROWYCH

IVO – dziewczyna z bloków, songwriterka, pianistka i trener wokalny. Nadwrażliwa łobuziara.

Przez ostatni rok wydała SIEDEM autorskich singli: Bujaj się mała, Kot, Spokój, Biały Wilk, fuEGO, Kiedyś to było i Równy z równym. W marcu 2022 w klubie NIEBO odbył się koncert premierowy, na którym u boku IVO pojawili się wspaniali goście: BISZ i Fasola. Oprócz autorskich singli IVO wykonała również  serię #pomojemu, inspirowaną projektem Albo inaczej, gdzie z wybranych tekstów polskich raperów stworzyła nowe piosenki.

Na projekt składa się 11 utworów, do których powstały również teledyski. Całość dostępna na kanale IVO (YouTube). Dzięki aprobacie i uprzejmości samych twórców w streamie znalazły się: Iluzja Kacpra HTA i Gibbsa, Interpol Pro8l3mu oraz Poświęcić wszystko BISZa.

St. Elmo – producent i inżynier dźwięku znany ze współpracy przy projekcie Młode Wilki (produkcja utworów „Hajlajf” i „Pierwszy Raz”, miks utworów przy edycji 7 i 8 ) oraz produkcji dla The Blu Mantica, Fasoli czy Żanety Chełminiak. Jego prace charakteryzują się szacunkiem zarówno
do starej szkoły jak i nowej. Z chęcią sięga po nieznane sample by wykrzesać z nich trochę 90sowego, brudnego feelingu nie bojąc się przy tym romansować ze współczesnym soundem i położyć tam troszkę miękkości r&b czy trapowej agresji.

W „Równy z równym” pokazuje, że poza skillsami producenckimi nie brakuje mu też ich w kwestii technicznej, czy merytorycznej za mikrofonem. Jest to także zapowiedź jego częstszej obecności w roli rapera!

*

Youtube IVO – YouTube

Spotify IVO | Spotify

Insta https://www.instagram.com/ivo_oficjalnie/

Tiktok https://www.tiktok.com/@ivo_oficjalnie

Facebook IVO Oficjalnie | Facebook

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s